MHP ŞEHZADELER’İN GÜÇLÜ İSMİ RESMEN ADAY!

27 Kasım 2014 Perşembe, 14:28

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın 23 Aralık tarihinde yapılacak olan 1. Olağan Kongresi’nde başkan adayı sayısı ikiye yükseldi. Türker Akın Sağlık’ın ardından Cemal Kutlar da MHP Şehzadeler İlçe Başkanlığına talip olduğunu açıkladı.

FERDİ UZUN

MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın 23 Aralık tarihinde yapılacak olan 1. Olağan Kongresi’nde başkan adayı sayısı ikiye yükseldi. Türker Akın Sağlık’ın ardından Cemal Kutlar da başkan adayı olduğunu açıkladı.
Parti binasında düzenlenen basın açıklamasıyla adaylığını açıklayan Kutlar’ı, İl Başkanı Tanju Balatlı ve Şehzadeler İlçe Örgütü’nün mevcut başkanı Çağrı Tuatay yalnız bırakmadı.

‘BÖYLE GENÇLERE İHTİYACIMIZ VAR’

MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Kutlar’a övgüler yağdırarak, “Cemal Kutlar kardeşimizi yıllardır tanırız, bizim elimizde büyümüştür. Kendisi davasına sahip çıkan bir gencimizdir. Üniversite bitirmiş ve kültür ile eğitim seviyesi yüksek olan bir arkadaşımızdır. Bizim böyle gençlere ihtiyacımız var. Kendisi şu an Şehzadeler İlçe Başkanlığı’na aday oldu. Biz de Cemal kardeşimizi böyle mevkiilerde görmek isteriz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

‘GENÇ VE DİNAMİĞİZ’

Kutlar,genç ve dinamik kadrosuyla MHP’nin başarısını en üst düzeye çıkarmak istediklerini belirterek, “Çocukluk çağlarımdan itibaren gönlümde hissettiğim kutlu davama 2009 yılında aktif olarak hizmet etmeye başladım. İl Başkanlığı yönetim Kurulu üyeliği, Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundum. Üzerime düşen görevleri de layıkıyla başardığım kanaatindeyim. Bugün de karşınıza Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı adayı olarak karşınıza çıkmaktayım. Amacımız,, davamızın ve partimizin başarısını en üst seviyeye çıkarmak olacaktır. Bunu ekibimle birlikte bilimsel veriler ışığında, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde programlı bir çalışma ile yapacağız. En büyük artımız ise gençliğimiz ve dinamizmimiz olacak.” dedi.

‘BU GİDİŞATA DUR DİYECEĞİZ’

Kutlar son olarak şunları söyledi, “Türk milletinin sigortası ve umudu olan Milliyetçi Hareket Partililer olarak bizler bu kötü gidişata dur demek için buradayız. İşte bu yüzden partimizin kalesi olan Şehzadeler Şehri Manisa’mızda, ben ve ekibim adaylığımızı açıklıyoruz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir