MHP Lideri Bahçeli, seçim startını Manisa’da verecek

12 Nisan 2018 Perşembe, 18:07

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 21 Nisan’da Kızılcahamam’da milletvekilleri, partisinin merkez yönetim kurulu üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya gelerek, seçimlere yönelik yol haritasını belirleyecek. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün daveti üzerine 28 Nisan’da kentte gelecek olan Bahçeli, seçim startını Manisa’da verecek.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 21 Nisan’da, Kızılcahamam’da milletvekilleri, partisinin merkez yönetim kurulu üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya gelerek, seçimlere yönelik yol haritasını belirleyecekken, yerel seçimlerde de AK Parti ile kurulan “Cumhur İttifakı” çerçevesinde ittifakın şekilleri konuşulacak.

MHP’DE ADAYLAR DEĞİŞMEYECEK

Genel merkez yönetimi, teşkilatlara, “Cumhur İttifakı”nın çerçevesine ilişkin belge, dokümanlar hazırlarken, seçim çalışmaları kapsamında yerel seçimlerde de milletvekilliği seçimlerinde de adaylar çok önceden belirlenerek, kamuoyuna açıklanacak. Bahçeli, yerel seçimlerde de MHP’li belediyelerin birçoğunda aynı isimlerle yola devam edeceği dillendirilirken, seçim kampından bir sonraki hafta ise Manisa’ya gelmesi bekleniliyor.

BAŞKAN ERGÜN’ÜN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün daveti üzerine 28 Nisan’da toplu açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere Manisa’ya gelecek olan MHP Lideri Devlet Bahçeli, seçim meşalesini Manisa’da yakacak. Öte yandan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Bahçeli en iyi şekilde karşılamak amacıyla hummalı çalışmalara başlattı.

 

Haber–Ersan ERDOĞAN-

 

 

 

 

 

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..