MHP İL BAŞKANINDAN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!

04 Aralık 2014 Perşembe, 15:17

MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, gerçekleştirilecek İl kongresinde yeniden aday olacağını bildirdi. Balatlı, 2015 genel seçimlerinde özellikle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’le sahalara inip omuz omuza vereceklerini belirterek, Manisa’da MHP’nin genel seçimlerdeki başarısını kanıtlayacaklarını ifade etti.

Ferdi UZUN

MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, 25 Ocak’ta yapılacak olan MHP İl Kongresi’nde yeniden aday olacağını söyledi. Görevine sonuna kadar devam edeceğini ifade eden MHP’li Balatlı, “Bize git denilen yere kadar gitmelisin dendiği andan itibaren bu işin başındayız. Devam ediyoruz. 2015’te yenilenmiş, il kongrelerini bitirmiş, kongreyle gelen arkadaşlarımızla birlikte birlik ve beraberlik içerisinde, saray ve saltanat düzenine, 17 Aralık düzenine karşı güçlü bir şekilde onları yıkmak için geleceğiz. Şuanda benden başka adayın ismi gündemde değil. Burası Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Burada bu görevi başarılı, kaliteli yapacak isimlerle doludur. Bunlar hizmet etme yarışıdır. Başka adaylar da çıkabilir” dedi.

Genel seçim önyargısını yıkacağız

MHP’nin yerel seçimlerde aldığı oyların genel seçimlerde alamaması konusuna da değinen Balatlı, “MHP, Eski düzeninden daha farklı bir şekilde genel merkezle birlikte hareket ederek seçeceği milletvekilleri adaylarıyla birlik ve beraberlik içerisinde savaşarak, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de sahalara inerek omuza omuza vererek bütün ilçe başkanlarımızla birlikte bu önyargıyı yeneceğiz” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir