MANİSA’DA DEVLET BAHÇELİ İZDİHAMI

02 Mart 2014 Pazar, 23:37

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu arasındaki konuşmanın montaj olup olmadığının Türkiye’nin sahip olduğu teknoloji ile anında belli olacağını söyledi.
Manisa’da seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerinde bulunan Bahçeli, şehir merkezinde seçim otobüsü üzerinden halka hitap etti.
Kent merkezinde partisinin seçim bürosu önünde halka seslenen Bahçeli, “Belediye başkanını seçerken bir amacı daha taşımalıyız, ülkeyi kötümser hale getiren, krizlerle, kutuplaşmalarla, çatışmayla yaşanabilir ülke durumunda çıkartmaya çalışan bu beceriksiz iktidarın sonunu getirebilmek için başlangıç 30 Mart’tır. Yüzde 51 ile her zaman geldiğinizi söylüyorlar. Arkamızda yüzde 51 milli irade var, öyleyse bu irade senden çekiniyor. Siz yüzde 51’in aşağısına kaymaya başladınız. Ya, Sayın Recep Tayyip Erdoğan kendisine çeki düzen verecektir. Ya da şimdiye kadar olduğu gibi bildiğini okuyacak yüzde 51’i istismar edecek tek vatan oyununu sürdürecek. Türkiye Tunus olamaz, Mısır olamaz, Suriye olamaz. Türkiye bir arada yaşayarak 2023’de lider bir ülke olmayı hak etmektedir. Bu sebepten dolayı 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet sorgulaması siyasetimizde kara bir çizgi olmuştur” dedi.
Bahçeli, “Başbakan Erdoğan, oğlu ile konuşmasına bu bir montajdır diyor. Konuşmanın montaj olup olmadığını öğrenebilme, Türkiye’nin sahip olduğu teknoloji ile anında belli olabilir. Hiç bir yer bulamıyorsanız bazı üniversitelerimizin ses mühendisliği bölümüne müraacat edin. Neyin ne olduğunu en kısa zamanda öğrenmek mümkün” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.