MANİSA’DA CHP’LİLER TEKME TOKAT BİRBİRİNE GİRDİ!

13 Eylül 2015 Pazar, 16:30

Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe teşkilatı’nda bugün yapılan toplantıda arbede yaşandı, partililer birbirine girdi.

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı’nda bugün saat 14.00’da yapılan toplantıda gerginlik yaşandı. Yeni yönetim olarak atandığını iddia eden parti üyelerinin basın açıklaması yaptığı esnada çıkan tartışma arbedeye dönüştü. Çıkan arbedede sandalyeler havada uçuştu, masalar kırıldı.

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Erk Kayabaş’ın geçtiğimiz gün Manisa İl Yönetimi tarafından görevden  alınması ve yerine yeni yönetim atanmasının ardından. Partiden basın mensuplarına yapılan açıklamada  yeni atanan 3 günlük yönetimin görevden alındığı ve Erk Kayabaş Başkanlığında yeni yönetim atandığı ve bunun kamuoyuna açıklanacağı duyuruldu. Saat 14.00’te Erk Kayabaş ve ekibi tarafından yapılan basın açıklaması sırasında CHP Manisa eski Milletvekili Hasan Ören tarafından yeni yönetimin atandığına dair resmi yazı olmadığı yönünde itiraz geldi. Bunun üzerine Erk Kayabaş ise yazının kendilerine ulaştığını söyledi. Bu sırada çıkan tartışmada tansiyonun yükselmesi üzerine partililer birbirine girdi. Çıkan arbede diğer partilier ve polis ekipleri  tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Yarım kalan toplantı sonrası açıklama yapan Erk Kayabaş: “Atama yazısı faks olarak bize ulaşmıştır. Bunun sonrasında bize yapılacak birşey varsa yapılsın diyoruz. Biz birlik beraberlik içersinde olmak isteyen insanlarız. Bizim yaptığımız bir yanlış varsa biz görevden alınabiliriz hukuka saygılıyız. Toplantıya katılan herkese teşekkür ediyorum.Önümüzdeki günlerde olacakları hep birlikte izleyeceğiz”dedi.

Eski Milletvekili Hasan Ören ise; “Bu yönetim neyi kime teslim edecek,ama yazı isteyecekler, bu partinin aylıl 20 bin lira parası var bu parayı kime teslim edecekler partinin karar defteri var bunları kime teslim edecekler. Bu işin arkasında Özgür Özel var, gelsin şimdi arkadaşlara anlatsın. Eğer bu Partide aldığımız 28 bin oyumuz düşerse bu insanlar değil Özgür Özel suçludur.” Şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir