Manisa AK Parti’nin yeni yönetiminin ilk ziyareti Vali Güvençer’e oldu

20 Şubat 2018 Salı, 14:45

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti Manisa 6’ncı Olağan İl Kongresi’nde yeniden başkanlığa seçilen Berk Mersinli, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.
Ziyarette, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş da hazır bulundu. Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa’nın en büyük mülki amiri olarak ilk ziyareti Vali Güvençer’e gerçekleştirdiklerini kaydetti. Yönetim kurulunun 50 kişiden oluştuğunu belirten Mersinli, görev dağılımını gerçekleştirdiklerini söyledi. Mersinli, “50 kişilik yönetim kurulu üyelerimizle Manisa’nın beklentilerini karşılayacak bir mücadele vereceğiz. Afrin’de büyük bir operasyon var. Şehitlerimizi yad ediyoruz. Geldiğiniz ilk günden beri Manisa’ya değer kattınız. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli ve yeni yönetimine görevinde başarılar diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir