Son Dakika
17 Eylül 2019 Salı

İYİ’ler iftarda buluştu

11 Mayıs 2019 Cumartesi, 14:03

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeği, İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşti.

 

İYİ Parti Manisa’da, 17 ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Yunusemre ilçesindeki Taylan Plaza’da düzenlenen iftar yemeğine İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk, İYİ Parti Manisa Gençlik Kolları Başkanı Şakir Can Dinç, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı. Yemeğin ardından selamlama konuşması yapan İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk, yeni kurulmuş bir parti olarak iki seçimden de başarıyla çıktıklarını ve bundan sonra gençler olarak daha fazla çalışarak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i, Cumhurbaşkanı yapacaklarının sözünü verdi.

Öztürk’ün ardından kürsüye çıkan İl Başkanı Hasan Eryılmaz, konuşmasına iftara katılan tüm teşkilata teşekkür ederek başladı. Ülkenin umudu olan bir liderin arkasında giderek Türkiye Cumhuriyetini ilelebet payidar kılacaklarını dile getiren Eryılmaz, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin dediği gibi ‘Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer.’ Bugün bu tabloda cesurların her birini ayrı ayrı görüyorum. Ramazan-ı Şerif’in ilk gününü kul hakkı yiyerek açan iradeye karşı dimdik ayakta olduğumuz gibi hakikatin, hukukun ve hakkın yanında olacağız. Kimse umutsuz olmasın. Daha yeni başlıyoruz. İyiler olarak ülkemizi ve milletimizi aydınlık yarınlara götüreceğiz” diye konuştu.

 

 

Sizde yorum yapın..