İYİ Parti’de gündem Muradiye!

17 Aralık 2020 Perşembe, 11:47

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Muradiyeliler Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Haşim Özdemir ve yönetimine ziyarette bulundu.
Ziyarette Muradiye Mahallesi’nin sorunları ve çözüm yolları konuşuldu.

Mahalle ziyaretlerine pandemi döneminde de aralıksız devam ederek sorunları yerinde tespit eden ve mahalle teşkilatlarıyla birlikte çözüm için proje geliştiren İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, özellikle Muradiye Mahallesi’nde yaşanan sorunlara ilişkin hem bireysel, hem de kurumsal görüşmelere devam ediyor. Başkan Akan bu kapsamda Muradiyeliler Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Haşim Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine bir ziyarette bulundu. Ziyarete ilişkin açıklama yapan İYİ Partili Akan, “Manisamızın, Yunusemre ilçemizin ve tabiki Muradiyemizin sorunları saymakla bitmiyor. Gece gündüz demeden hem vatandaşlarımızla, hem de derneklerimizle bir araya geliyor, sorunları tespit ediyor, meclis üyelerimiz ve teşkilatımız ile birlikte çözüm yolları arıyoruz. Bugün de Muradiyeliler Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Haşim Özdemir ve yönetimini ziyaret ettik. Muradiye Mahallesi’nde vatandaşlarımızın yaşadığı her sıkıntıda yanlarında olacağımızın sözünü verdik. Kendilerine bizi ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi. Muradiyeliler Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Haşim Özdemir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muradiye Mahallemizi hak ettiği noktaya getirmek için projelerimizi en kısa süre içerisinde faaliyete geçireceğiz. Bu konuda tüm siyasi partilerimizle istişare içerisinde olmak istiyoruz. İYİ Parti’nin de Muradiye Mahallesi’nde sahada çalışma yapmasından dolayı çok memnunuz. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Akan, dernek ziyareti sonrasında Muradiye Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaparak vatandaşların sıkıntılarını dinledi.Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir