HÜSEYİN TANRIVERDİ SALİHLİ’DE

16 Ocak 2014 Perşembe, 15:13

AK Parti Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi ve AK Parti İl Başkanlığı ekibi, Salihli’yi ziyaret etti. İlk olarak Salihli Huzur Lokali’nde Salihli İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu kahvaltıya katıldı
Kahvaltıya Salihlili köy ve mahalle muhtarları Ak Parti Salihli İlçe Teşkilatı, belde belediye başkanları Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Kula Belediye başkanı Selim Aşkın ve çok sayıda davetli katıldı.
Salihli Ak Parti İlçe Başkanı Hüsnü Tuğrul, İlçe Kadın Kolları Başkan yardımcısı Serpil Şişman, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Varol, yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyelerinin karşıladığı Tanrıverdi’yi İl genel meclis başkanı Hayrullah Solmaz İl Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur İl başkan Yardımcısı Adnan Kaçirie İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
Kahvaltıda konuşan ilçe başkanı Hüsnü Tuğrul, “Bugün ilçemizde büyükşehir belediye başkan adayımız Hüseyin Tanrıverdi’yi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
İl Genel meclis başkanı Hayrullah Solmaz ise yaptığı konuşmada, “Ak Parti hükümeti olarak İl genel meclisimiz olarak Salihli ilçemizi yapmış olduğumuz hizmetler ortada. Şimdi Salihli’de değişim zamanı. Salihli Belediye Başkanını Ak Partili bir belediye başkanı yapma zamanı. İnşallah 30 Mart’ta Salihli ve Manisa büyükşehir belediyesinde Ak Partili belediye başkanlarını seçeceğiz” dedi.
Tanrıverdi de kahvaltıda yaptığı konuşmada “Manisa’nın 70 yıl sonra büyükşehir olması ihtimali varken yapılan çalışmalarla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da onayıyla 70 yıl önceye aldıklarını kaydetti. Tanrıverdi, “Büyükşehir yasasının çıkması için özellikle gayret gösterip Manisa’nında büyük şehir olmasını sağladım. Bu yasanın çıkmasında emeğim çoktur. Bunu değerli Manisalı hemşehrilerim için sağladım” diye konuştu.
Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da insan merkezli ve hizmet odaklı yönetim biçimini ortaya koyacaklarını dile getiren Tanrıverdi, konuşmasına şöyle devam etti; “Bütün kirli oyunlara inat birliğimizi ve beraberliğimizi koruyacağız. İstikrar ve güveni sağlayan, ekonomik olarak Türkiye’yi büyüten, dünya ülkeleri arasında itibarlı bir hale getiren, her bir vatandaşımızı onurlu bir vatandaş haline getiren Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Ak Parti iktidarının kesinlikle karizmasını çizdirmeyeceğiz. 30 Mart seçimlerinde sandıkları patlatacağız. Biz belediyecilik ve hizmet konusunda milletimize en güzel hizmeti vereceğiz. Bunu Manisalılar da çok iyi biliyor. Çok büyük projelerimiz var. Bizim yapacaklarımızı muhalefet hayal bile edemiyor.” dedi.
Tanrıverdi daha sonra Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir