HASAN ERYILMAZ’DAN SELÇUK ÖZDAĞ’A SERT YANIT!

02 Mayıs 2015 Cumartesi, 20:06

MHP Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, büyükşehir belediye başkanını eleştiren AK Parti Manisa milletvekili Selçuk Özdağ’a sert cevap verdi. Eryılmaz, “Kendini ülkücü zanneden şahıs, büyükşehir başkanımızın hizmetlerini eleştireceğine kendi hükümetinin yarım kalan işlerine baksın. Eğer hükümet olarak iş yapamıyorlarsa söylesinler belediyemiz yapsın” dedi.

MHP Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, “Büyükşehir Belediyespor futbol takımı şampiyon olmuş. İyi güzel hoş tebrik ederiz. Ama futbol takımına yapacağın yatırımın yerine kırmızı köprüden Spil Dağı’na kadar olan 24 kilometrelik yolu yap” şeklinde açıklamalarda bulunan AK Parti Manisa milletvekili Selçuk Özdağ’a çok sert cevap verdi. Eryılmaz, “Bu nasıl bir hizmet hazımsızlığıdır. Şehre hizmet yapılıyor ama daha kente bir çivi bile çakmayan bir şahıs, çıkmış bizi eleştiriyor. Ya sen kimsin! Belediyemiz sadece futbol değil onun dışında bir çok spor faaliyetlerimizle de gençlerimizi sağlıklı birer birey olarak geleceğe hazırlıyor. Selçuk bey galiba tinerci bir neslin yetişmesini istiyor. Bahsettiğiniz yollar karayollarındaydı. 12 yıldır Neden yapmadınız? Şimdi hangi yüzle bunları söylüyorsunuz. Sen önce Sabuncubeli’nin son durumundan, tüm Türkiye’ye rezil olduğunuz Şehir Hastanesi’nin son durumundan bizleri haberdar et. 2008 yılından beri hastane inşaatına kazık çakmaktan öteye gidemeyen zihniyet kalkmış şimdi Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyonluğunu ve amatör sporlara vermiş olduğumuz desteği gölgelemeye çalışıyor. Ama bunları Manisa halkımız yakından görüyor ve takdir ediyor. 5 defa temel atılıyor diye insanları kandırıyorsunuz. Eğer yeni bir temel atma töreni atacaksanız bizi de davet etmeyi unutmayın” diye konuştu.

Özdağ’ın, Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün’ün ülkücü olmadığı yönündeki açıklamalarına da değinen Eryılmaz, “Terör örgütüyle aynı masaya oturan partinin altında siyaset yapan adamdan ülkücü olmaz. Kalkmış bir de ben kan akıttım içeride yattım diyor. Şimdi hangi çizgidesin Selçuk bey sen onu söyle” şeklinde sert konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.