GENÇ YAŞLI HERKES HASAN ERYILMAZ’I BAĞRINA BASTI!

16 Mayıs 2015 Cumartesi, 12:04

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Demirci ilçesinde milletvekili gibi karşılandı.

MHP’li Hasan Eryılmaz, seçim çalışmaları için gittiği Demirci’de de yoğun bir sevgi gösterisi ile karşılandı. Eryılmaz, kamu kurum ve kuruluşlardan sivil toplum kuruluşlarına kadar herkesle görüşüp sorunlarını dinledi. Demirci’de gördüğü coşkulu kalabalıktan dolayı mutlu olduğu ifade eden Eryılmaz, “Burada belki de bir çok partinin toplayamayacağı kalabalığı sizler Hasan kardeşiniz için topladınız. Allah sizlerden razı olsun. Bana bu güne kadar verdiğiniz desteği boşa çıkarmayacağım size söz veriyorum. Bu kalabalık gösteriyor ki Demirci artık kararını vermiştir. Milliyetçi hareketin iktidarı yakındır. Coşkulu ve inançlı bir şekilde çıktığımız bu yolun bitimine çok az kaldı. Artık daha da çok koşmalıyız. Tanıdığımız herkese Milliyetçi hareketin iktidarındaki huzuru, refahı birleştirici gücü anlatmalıyız” diye konuştu.

Türkiye’nin 12 yılda çok gerilediğini ifade eden Eryılmaz, “Değerli hemşehrilerim 12 yılda ülkenin geldiği durum ortadadır. Komşularıyla kavgalı olan, neredeyse bütün ürünlerini dışarıdan ithal eden, vatandaşlarının ayrım içinde olduğu bir Türkiye var karşımızda. Bu ülkede zengin olan birileri varsa O da Recep Tayyip Erdoğan’ın, Davutoğlu’nun yani kısacası AKP’nin yandaşları zengin olmuştur. Fakirin halinden anlamayan AKP zihniyeti milletin aklıyla adeta alay eder duruma gelmiştir. Biz ‘asgari ücrete zam yapacağız’ derken hükümet bize karşı çıkıyor. Allah’tan korkun ya. Bu insanlar 900 lira ile bir evi nasıl geçindirecek. AKP zihniyeti 12 yılda bunu hiçbir zaman düşünmedi. Ama milliyetçi hareketin her bir neferinin istediği tek bir şey vardır ki huzurlu, ekonomisi güçlü vatandaşların refah içerisinde yaşadığı bir Türkiye hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmeye çok az kaldı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Demirci’de de milliyetçi hareketin coşkusu iktidarı getirecektir.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir