Eryılmaz’dan, teşkilata ‘birlik, beraberlik’ vurgusu

25 Haziran 2019 Salı, 14:55

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, ziyarette bulunduğu Akhisar ilçe Başkanlığı’nda, teşkilata birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Demokrasinin, bir arada yaşamanın kültürü ve hukuku olduğunu söyleyen Eryılmaz, “7’den 70’e herkesin fikrine saygılıyız ve kapımız tüm Manisalılara açık” diye konuştu.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, ziyaret ettiği İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu’na mazbatasını takdim etti. Ziyarette Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tunç Önsoy ve İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Gökhan Köse de hazır bulundu. Eryılmaz, Kındıroğlu ve yeni yönetimine başarılar diledi.

Mazbata töreni sonrası partililer ile bir araya gelen Eryılmaz, teşkilata birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Eryılmaz, “Milletimiz, ayrışmalardan, ötekileştirmelerden çok çekti. Bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik, bütünlük ve kardeşliğimizdir. Bunu güçlendirmeye her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Siyasi düşünceler üzerinden tartışarak vakit kaybetmek yerine, yaşadığımız şehirde, yaşadığımız ülkemizde gelecek nesillere ne tür kazanımlar sağlayabiliriz derdindeyiz. Bunu kendimize dert edinmeliyiz. Demokrasi, bir arada yaşama kültürü ve hukukudur. Biz de 17 ilçede yeni yönetimlerimizi kurarken, her kesime hitap eden üyelerimizden oluşturduk. Yeni yönetimlerimiz ile birlikte tüm Manisalıları kucaklayacağız. Bizleri ötekileştirerek bizi bizden ayırmaya çalışanların dediği gibi beka sorunumuz yoktur. Hepimiz aynı mahallenin çocuklarıyız. Hepimiz bu şehrin insanlarıyız, kardeşçe yaşamaya mecburuz. Hangi partili olursa olsun tüm hemşerilerimizin fikrine saygılıyız. 7’den 70’e herkesin fikrine saygılıyız ve kapımız tüm Manisalılara açık. Manisa İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak. Her şey güzel olacak” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir