ERYILMAZ ESNAFIN DERDİNİ DİNLEDİ

22 Nisan 2015 Çarşamba, 13:32

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Hasan Eryılmaz, Manisa merkezde esnaf ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında çarşı esnafı, Hasan Eryılmaz’a yoğun ilgi gösterdi. “Esnafın derdi bizim de derdimizdir” diyen MHP’li Hasan Eryılmaz, “Bir kentin bel kemiği şüphesiz esnaflarımızdır. Şehrin can damarlarıdır. Esnafın mutlu olması, bir bakıma tüm toplumun mutlu olması demektir. Ama şunu üzülerek belirtmek isterim ki esnaf resmen kan ağlamaktadır. Esnafımızın sırtına bindirilen vergi yükleri esnafımızın sırtını bükmektedir. Hangi esnafımızın elini sıksak, derdini dinlesek ekonomik sıkıntılardan bahsediyor. Sokağa çıkmayan, vatandaşlarla kucaklaşmayan, esnafın sırtını dinlemeyenler ne yazık ki bu durumlardan habersizlerdir. Manisalı esnafımızın içi ferah olsun. Bu bozuk düzene son verecek parti milliyetçi harekettir.” şeklinde konuştu.
“7 HAZİRAN’DA ZAFERE ULAŞACAĞIZ”
Her zaman esnafın yanında olacaklarının altını çizen Eryılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “Sokak sokak, kapı kapı gezip esnafımızın sorunlarını dinleyeceğiz. Bizler milletin içine çıkmaktan utananlardan olmayacağız. 7 Haziran bu düzenin son bulacağı tarih olacaktır. Milliyetçi hareketin her bireyi bu vatanın refahı için mücadele etmeye devam edecektir. Bizler bugün aday arkadaşlarımızla birlikte Manisa esnafını gezdik. Bu esnafımızla ilk buluşmamız değildi. Girdiğimiz her kapıda esnafın bizi coşkuyla karşılaması da bunun en güzel örneğiydi diyebilirim. 9 aday arkadaşımızla beraber çalışarak 7 Haziran’da zafere ulaşacağız.” dedi.
Eryılmaz’ın ziyaretlerinde Miliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Tanju Balatlı, Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar, Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ve Milletvekili adaylarından Zeynel Balkız ile Yaşar Coşkun da katılım gösterdi.

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYI HASAN ERYILMAZ: “MİLLETİN İÇİNE ÇIKMAKTAN UTANANLARDAN OLMAYACAĞIZ” MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYI HASAN ERYILMAZ: “MİLLETİN İÇİNE ÇIKMAKTAN UTANANLARDAN OLMAYACAĞIZ” MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYI HASAN ERYILMAZ: “MİLLETİN İÇİNE ÇIKMAKTAN UTANANLARDAN OLMAYACAĞIZ” MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYI HASAN ERYILMAZ: “MİLLETİN İÇİNE ÇIKMAKTAN UTANANLARDAN OLMAYACAĞIZ”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.