Erkan Öztürk : “Özdağ, bayrak yarışına mı girdi?”

14 Nisan 2018 Cumartesi, 16:05

MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, katıldığı toplantılarda “Spil’e ay yıldızlı bayrağı asacağız” şeklinde konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’a sert sözlerle eleştirdi. Spil’de Türk Bayrağının zaten dalgalandığını söyleyen Öztürk, Özdağ’ın açıklamalarını mantıksız olarak nitelendirdi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, yaptığı açıklama ile AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’ı sert sözlerle eleştirdi. Katıldığı toplantılarda yaptığı konuşma ile her fırsatta “Spil’e ay yıldızlı bayrağı asacağız” şeklinde konuşan Özdağ’ın sözlerine MHP İl Başkanı Öztürk’ten yanıt verdi.
“MANİSALI KİMİN BALTALAMAYA ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR”
Manisalıların kimin iş yaptığını, kimin çalıştığını, kimlerin ise baltalamaya çalıştığını çok iyi bilmekte olduğuna dikkat çeken Öztürk, “Şanlı Türk bayrağımız Spil’de asılı olarak duruyor. Bu anlamda Manisa Büyükşehir Belediyemizde tüm mahallerimize büyük Türk Bayrakları asmıştır. Türk Bayrağı bizim onurumuz ve şerefimizdir. Herkesin siyasi bir hedefi vardır. Bununla ilgili kesinlikle bir sıkıntımız yoktur. Sonuç olarak burada karar verecek olan Manisalı hemşehrilerimizdir. Manisalı hemşehrilerimiz kimin iş yaptığını, kimin çalıştığını, kimin baltalamaya çalıştığını çok iyi bilmektedir. Bizim şuan tek düşünceğimiz yaptığımız hizmetlerin üzerine nasıl daha fazla katarız, Manisalı vatandaşlarımıza nasıl faydalı oluruzun çabası ve siyasi anlayışı ile hareket ediyoruz.”diye konuştu.
“MANTIKLI BİR AÇIKLAMA DEĞİL”
“Cumhur ittifakı” içerisinde oldukları AK Parti teşkilatlarına çağrıda bulunan Öztürk, şöyle devam etti: “Şuan ittifak içerisinde olduğumuz AK Partili milletvekillerimizi, belediyelerini ve teşkilatlarını MHP’nin önünde nasıl bir adım iş yapabilirler, bu anlamda çalışma yapmalarına davet ediyorum. Nezaket çerçevesinde rekabet yapmaya davet ediyorum. Spil’de çok güzel gayet büyük bir Türk Bayrağımız var. Her yere Türk Bayrağı asanlardan Allah razı olsun. Biz MHP olarak, zaten birçok yere bu bayrakları astık. Bu anlamda Özdağ, bizim bayraktan daha büyük bir bayrak yarışına mı girdi. Bunu anlamış değiliz. Mantıklı bir açıklama değil.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir