DEVLET BAHÇELİ’DEN COŞKULU MİTİNG!

09 Mayıs 2015 Cumartesi, 16:02

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin seçim mitingleri kapsamında Manisa’da konuştu.

İşte Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları:

“BAŞBAKAN MANEVİYAT SÖMÜRÜSÜNDE ERDOĞAN’LA YARIŞMAKTADIR”

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak genel seçimlerde milliyetçi iktidarı müjdeleyen herkesi en içten hissiyatımla tebrik ediyorum. Manisa’ya ülkenin dört bir yanından gelen vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Manisa yanlışa aman vermez. Manisa bölünmeye izin vermez. Dağılmaya fırsat vermez. Fason başbakan bu görüşlerinizden ötürü rahatsız olmuştur. Sizler bu şekilde tavur aldıkça ülkemizin üzerindeki karabulutların geçeceğine inancımızı koruyoruz. Başbakan maneviyat sömürüsünde Erdoğan’la yarışmaktadır.

“AK PARTİ ZAYIFLAMAKTADIR”

Davutoğlu bölücü zihniyetin farkında olduğunu söylüyor ise neden 28 Şubat’ta o toplantının gerçekleşmesine izin verdi. Oslo’da masa kurulurken neden bunları görmezden gelmiştir. AK Parti zayıflamaktadır. 7 Haziran için Türk milleti bu defa MHP demektedir. Sizlere söylüyorum. 7 Haziran’da bizimle yürümeye var mısınız? Bu evetler 23 Nisan başbakanını korkutmaktadır. Hatırlayınız bunlar Kur’an’larla dalga geçemn iblisleri korumuşlardır. Milletimizin inancı bunların ne olduğunun farkındadır. Milletimizin inancı tamdır.

“İSLAM’A EN ÇOK ZARAR VEREN ZÜMRE İKTİDARDADIR”

İslam’a en çok zarar veren zümre iktidardadır. Bunlar allahın emir ve yasaklarını çiğnediler. Çaldılar. 17-25 Aralık’ta ayakkabı kutularını sizlerle aşırdıkları ile doldurdular. Ahlaksızlık İslam’ın bir şartı oldu da biz mi farkında değiliz. Erdoğan sıkıştığı her fırsatta Akif şair’den şiirler okumaktadır. Tövbe etmeden yüce kitabımızdan uzakdur. Akif’in haram oarası yoktu. Helalinden yaşardı. Akif’in sarayları yoktu. Devletten ödülünü bile almadı. Türkiye AK Parti’ye haddini bildirecektir. 7 Haziran’da AK Parti sandıkla tasfiye edilecektir. Hırsızlara karşı bizimle yürü Manisa! Teröre karşı bizimle yürü Manisa!

“YENİ ANAYASA BÖLÜNMENİN YOLUNU AÇACAKTIR”

Yeni anayasa ile bölünmenin yolu açılacaktır. Başkanlık sisteminin asıl istenme amacı budur. Yeni anayasa ile Başkanlık sisteminin şifresi budur. Erdoğan tipi başkanlık sisteminin istenmesinin en önemli sebebi budur. İstedikleri ve amaçladıkları hukuksuzluğun ve zorbalığın açılmak istenmesinden gelmektedir. Manisa bu oyuna gelmeyecek. Manisalı despota kanmayacaktır. AK Parti’nin politikalarına halkımız artık kabul görmeyecektir. Böylece hain emeller 7 Haziran’la birlikte duvara toslayacaktır.

EVİ OLMAYAN AİLELERE KİRA DESTEĞİ

Hükümet manisalı çiftçilerimizi unutmuştur. Ancak Bu durumun ortadan kalkmasına çok az bir süre kalmıştır 7 Haziran’la birlikte çiftçilerimizin bu yartasını iyileştireceğiz. Yılda 2.800 lira emekli desteği almak için bizimle yürüyün. İtilip kakılanlar bu duruma son vermek için bizimle yürüyün. Esnafın emekli aylığından destek priminin kaldırılması için bizimle yürüyün. Sözümüz sözdür. Emekli aylığındaki refah payını yükselteceğiz. Emeklilkte olan mağduriyetin önüne geçeceğiz. Asgari ücreti 1.400 liraya çıkartacağız. Evi olmayan ailelere 250 lira kira yardımı yapacağız.
SÖZLEŞMELİ VE ATANAMAYAN ÖĞRETMENLERE…

Öğrencilere burs bağlayacağız. Her öğrenci 50’lira para desteği alacak. 200 kilovat elektrik ödeyen ve durumu olmayan insanlara fatura desteği sağlayacağız. Engelli aylığını 400 liraya çıkaracağız. Muhtaç durumdaki ailelere harcama kartları sağlayacağız. Sözleşmeli geçici öğretmenlerimizi kadroya alacağız. Ve atanamayan öğretmen çilesinin önüne geçeceğiz.

11169952_10152938971633727_5159797461166058647_n IMG_2516_1024x683 IMG_2528_1024x683 IMG_2498_1024x683

Manisa MHP İktidarına Hazır (67) 2 Manisa MHP İktidarına Hazır (79) Manisa MHP İktidarına Hazır (63) 2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.