Devlet Bahçeli Manisa’ya geliyor!

29 Mart 2018 Perşembe, 13:33

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 12. Büyük Kurultay’da yeniden Genel Başkan seçilen MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Başkan Ergün, Devlet Bahçeli’nin 28 Nisan’da Manisa’ya gelerek toplu temel atma ve açılış törenine katılacağını duyurdu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 18 Mart’ta Ankara’da yapılan MHP 12. Büyük Kurultayı’nda yeniden liderlik koltuğuna oturan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti.

Sosyal medya hesaplarında MHP lideri Devlet Bahçeli ile fotoğrafını paylaşan Başkan Ergün, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, 12. Büyük Kurultayı’nda seçilmesinden dolayı tebriklerimizi sunduk. Bu vesileyle kurultayımızın bir kez daha ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILACAK

Başkan Ergün, Bahçeli’nin 28 Nisan’da Manisa’ya geleceğini duyurarak, “28 Nisan’da yapacağımız toplu açılış ve temel atma törenlerimiz, Genel Başkanımızın teşrifleriyle gerçekleştirilecek. Bunun da müjdesini aldık. Şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir