DAVUTOĞLU İÇİN MANİSA’DA OLAĞANÜSTÜ GÜVENLİK ÖNLEMİ!

25 Mart 2016 Cuma, 00:08

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu’nun Manisa’ya gelmesine saatler kala kent merkezindeki araçları çeken emniyet yetkilileri MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar’ın da aracını çekti. Kutlar, tepkisini sosyal medyadan gösterdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Manisa ziyaretine saatler kala İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri birçok noktada güvenlik önlemlerini arttırdı. Başbakan Davutoğlu’nun geçiş güzergahında bulunan park halindeki araçları da çekiciler yardımıyla çeken trafik polisleri MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar’ın da aracını çekince Başkan Kutlar tepkisini sosyal medyadan gösterdi. Başbakanın kente geldiği için uyarı yapmadan araçların çekildiğini ifade eden Kutlar, sosyal medya hesabından AK Parti’yi eleştirerek şu paylaşımda bulundu: “Merhaba yeni Türkiye. Çiftliğime gitmek için evden çıktım nedense aracım park ettiğim yerde yok. Emniyeti arıyorum aracımın nerede olduğunu bilen yok numaramı alıyorlar 15 dakika sonra aracımın otoparka çekildiğini öğreniyorum. Çöpün önüne park ettiğim zaman bile arayan emniyet aracımı çekmem için aramıyor. Sağ olsunlar ceza yazmadılar ama otopark parası aldılar. Bu saatte Kuslubahce’ye gidip aracımı aldım . Ödediğim paraya mı, isimden kaldığıma mı yanayım bilemedim. Sebep Başbakan için güvenlik önlemi … Kefenimizle yola çıktık diyenler kefen pahalı herhalde … Bu da hayatımızda bir sınav herhalde. Allah a havale ediyorum…

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Başbakan Ahmet Davutoğlu ‘nun Manisa’ya geleceği Cuma günü trafiğe kapatılacak ve park yasağı getirelecek cadde ve sokakları da açıkladı.

İşte Emniyetten yapılan açıklamada belirtilen cadde ve sokaklar;

Yeni Hal Kavşağı-Halil Erdoğan Caddesi-Atatürk Stadyum Önü ve Kapalı Spor Salonu Önü-Devlet Hastanesi Kavşağı-Gar Kavşağı-Kamil Su Kavşağı-Cumhuriyet Caddesi-Eski Doğum Evi Kavşağı-Atatürk Bulvarı-Vilayet önü ve çevresi ile Cumhuriyet Meydanına çıkan ve çevresindeki sokaklar -Hatuniye Cami Kavşağı ve Çevresi-Mustafa Kemal Paşa Bulvarı-Borsa Caddesi-Ulutepe Caddesi-Ulu Camii Altı-Uzunyol ve Ulutepe Caddesi Kavşağı-Murat Caddesi Ulutepe Kavşağı-1303 Sokak-Uzunyol ve Borsa Caddesi Kavşağı-Vilayet Kavşağı-Seyfettin Bey Caddesi-Alaybey Köprü-Uzunyol Caddesi-Merkez Kavşağı-Eshot Kavşağı-8 Eylül Caddesi-Kenzi Kavşağı-Moris Şinasi Kavşağı-Fatih Köprülü Kavşağı-Lale Kavşağı-M.Akif Ersoy Caddesi-Şelale Kavşağı-İngolstadt Bulvarı-19 Mayıs Bulvarı-Yeni Menemen Yolu-Çevre Yoluna Çıkış ve İnişi-Menemen Yolu Sorumluluk Sahası Sonu (Petrol Ofisi Kavşağı)-Yeni Çevre Yolu Akhisar İstikameti Girişi-Dericiler Sitesi Kavşağı-Yeni Çevre Yolu M.Sinan Bulvarı Bağlantı Noktası-Gediz Işıklı Kavşağı-Yeni Otogar Kavşağı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir