ÇERÇİ’DEN VALİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

17 Haziran 2014 Salı, 20:58

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, kısa bir süre önce Manisa Valiliği grevine başlayan Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya ile Ak Parti Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Zülifikar Gürcan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Manisa’nın sorunları konuşuldu.

Bir süre önce Manisa Valiliği görevine anan Manisa Valisi Erdoğan Bektaş görevine başladı.  Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, Vali Bektaş’ı makamında ziyaret etti. Yunusemre ilçesi hakkında bilgi veren Başkan Çerçi, “Yunusemre Manisa’nın en büyük ilçesidir. Başkanlığa seçildiğimiz günden bu yana ilçemizi sıfırdan kurmak için hemen kolları sıvadık. Belediyemizin birçok birimini çok hızlı bir şekilde, personel eksiğine rağmen faal hale getirdik.  Şuan hala ciddi eksikler var. Bürokratik sorunlar yaşıyoruz. Ancak her şey rağmen bu yıl içinde tüm birimleri faal hale getirip bir an evvel hizmete başlamak istiyoruz” dedi.

Başkan Çerçi, Vali Bektaş’a görevine Başarlar dileyerek, “Manisa’ya hizmet noktasında size yardımcı olmaya hazırım. İki dönem milletvekilliği yaptım.  Gerek Manisa ölçeğinde gerekse Ankara’da Manisa için yapılacak hizmetlerde yanınızda olacağımdan kuşkunuz olmasın” diye konuştu.

Başkan Çerçi’ye teşekkür eden Vali Bektaş, “Ziyaretiniz için teşekkür ederim. Manisa’ya hizmet ederken el birliğiyle hareket etmemiz şart. Bu konuda destek vereceğinizden kuşkum yok. Manisamızı hep birlikte kalkındıracağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.