CEM ÇÖLLÜ GENÇLERİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

24 Aralık 2013 Salı, 14:36

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi(MHP) Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Hamzabeyli Belediye Başkanı Sami Acar’ın oğlunun nişan törenine katılarak mutluluklarına ortak oldu. Genç çiftlerin yüzüklerini takan Çöllü; “İnşallah nikâhınızı kıymakta belediye başkanı olarak bana nasip olur. Evlendikten sonra da bizim için sayısı önemli değil vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirin” dedi.

Hamzabeyli Belediye Başkanı Sami Acar’ın oğlu Şener Acar ile Betül Nişli’nin Karağaçlı Havuzpark Düğün Salonu’ndaki nişan törenine Cem Çöllü ile birlikte MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve Karağaçlı Belediye Başkanı Sadık Ataklı da katıldı. Nişan töreninde gençlerin yüzüklerini takan MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, yaptığı konuşmada dünya evine girmeye hazırlanan çiftlere mutluluklar diledi. Çöllü; “ Resmi olarak katıldığım ilk nişan töreni sizlere nasip oldu.

İnşallah nikah töreninize de katılarak belediye başkanı olarak nikahınızı kıymak bana nasip olur. Ben şimdiden sizlere mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta ömür nasip etsin. Birbirinize saygınızı ve sevginizi hiçbir zaman yitirmeyin. Evlendikten sonra da bizim için sayısı önemli değil vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirin inşallah” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.