BÜYÜKŞEHİR DAĞ TAŞ DEMEDEN HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR!

25 Nisan 2015 Cumartesi, 19:06

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara İlçesi’nde arkeolojik kazı alanına ulaşan yolu yaptı.Tarihi ve kültürel mirasın ortaya çıkarılması noktasında Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman destek olacağı belirtilirken, Kaymakçı Mahallesi’ne yeni bir yol kazandırılmış oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri arkeolojik kazı alanı bulunan Kaymakçı Mahallesi’nde yol tesviye çalışmaları gerçekleştirdi. Bu çalışmanın yanı sıra Hacıveliler Mahallesinin mezarlık yolu ve su deposu yolunun bakım ve onarımları da devam ediyor. Bakım ve onarım gerçekleştirilen yolların ulaşım konusunda mahalle halkını rahatlattığı belirtilirken, kırsal alanda ulaşımı kolaylaştırmak için bu tür yol tesviye, bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

 

Gölmarmara’da Depo Temizlikleri Devam Ediyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Gölmarmara İlçesi’nde gerçekleştirdiği içme suyu depo temizliklerine devam ediyor. Bu kapsamda Beyler, Kılcanlar, Kayaaltı ve Yeniköy mahallelerinin terfi binalarının yapım onarım ve tadilatı gerçekleşti.

İçme suyunun kalitesini arttırmak ve vatandaşlara sağlıklı bir şekilde ulaşmasını temin etmek için çalışmalarını sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Daire Başkanlığı ekipleri Gölmarmara İlçesi’ne bağlı mahallelerde içme suyu terfi binalarının yapım onarım ve tadilatını tamamladı. Beyler, Kılcanlar, Kayaaltı ve Yeniköy mahallelerine ulaşan suyun güvenilirliği açısından bu çalışmaların önemli olduğu belirtilirken, mahallelerin bu depo temizlikleri neticesinde daha hijyenik su kullanacağı belirtildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.