Başkan Akan tüm kesimleri kucakladı

10 Eylül 2019 Salı, 21:06

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, birlik ve beraberlik içerisinde siyaset yapmaya devam ediyor. Akan, Muharrem ayı nedeniyle Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Vakfı Manisa Şubesi Cem Evi’nin tertip ettiği 12 İmamlar adına verilen yemeğe ve Caferi vatandaşların düzenlediği Aşure Günü Matem Meclisi’ne katıldı.

“Ayıran değil, birleştiren siyaset” anlayışıyla çalışmalarını hızla sürdüren İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın programı bu hafta da yoğun geçti.

Başkan Tufan Akan ilk olarak, Muharrem ayı nedeniyle Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Vakfı Manisa Şubesi Cem Evi’nin tertip ettiği 12 İmamlar adına verilen yemeğe katıldı. Akan, daha sonra Hz.Hüseyin ve yakınlarının Yezid ve ordusu tarafından Kerbela’da şehit edilmesinin yıl dönümünde Caferi vatandaşların Aşure Günü Matem Meclisi’ne katıldı.

İki programda da vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, hem ibadetlerinin kabul olmasını diledi, hem de halkın sorunlarını dinledi.

Başkan Akan ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada, “İYİ Parti olarak her kesimden, her inançtan, her renkten vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Yunusemre’ye ayrıştırıcı değil, birleştirici siyaset yapıyoruz. Bu kapsamda Muharrem ayı nedeniyle Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Vakfı Manisa Şubesi Cem Evi’nin tertip ettiği 12 İmamlar adına verilen yemeğe ve Caferi vatandaşlarımızın düzenlendiği Aşure Günü Matem Meclisi’ne katıldık. Bundan sonra da Yunusemre’de kimseyi kırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayıcı bir siyaset yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir