AZMİ AÇIKDİL TÜM KÖYLERE ULAŞIM HİZMETİ OLACAK

16 Ocak 2014 Perşembe, 15:25

MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil ve beraberinde Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Köroğlu, İlçe Başkanı Nazmi Biçen ve parti üyeleriyle birlikte Davutlar ve Karakılınçlılar köyüne çıkarma yaptı.

Köy halkının sorunlarını dinleyen Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil köyün eksiklerini tamamlamak için gereğini yapacağının sözünü verdi. Davutlar köyünde yapımı devam eden camii inşaatı için ve köyde sayısı az olan durakların da çoğaltılacağını Manisa merkezin de olduğu gibi tüm köylere de ulaşım hizmetinin tamamlanacağını bu ulaşım hizmetlerinin de denetiminin Büyük Şehir Belediyesinde olacağının müjdesini verdi.

Davutlar köyünde yapım aşamasında olan köyün ikinci camisinin inşaatına gidip incelemeler yapan Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil eksiklerinin giderileceğini bir an önce tamamlanacağını belirtti. Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Köroğlu, İlçe Başkanı Nazmi Biçen ve MHP üyeleriyle köylerde birlik ve beraberlik mesajlarını verdi. Parti üyeleri de Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Sayın Azmi Açıkdil’ ede tam destek verdiklerini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir