AK PARTİLİLER DE BAYRAMLAŞTI

25 Eylül 2015 Cuma, 21:01

AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi. Bedesten Nikah ve Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda yapılan törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, ”

Kurban Bayramı dolaylısıyla AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından Bedesten Nikah ve Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir ve Murat Baybatur, İl Başkanı Zülfikar Gürcan, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

“KUTSAL TOPRAKLARDA TÜRK TEMSİLCİ BULUNSUN”

Törende konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kurban Bayramı’nı şehitler ve kutsal topraklarda meydana gelen facia nedeniyle buruk geçirdiklerini söyledi. Mekke’de yaşanan facianın sorumlusunun Suudi Arabistan hükümeti olduğunu vurgulayan AK Partili vekil Recai Berber, ortada ciddi bir güvenlik zaafiyeti olduğunu söyledi. Recai Berber, Hac komisyonunda bir Türk bulunması gerektiğini kaydetti.

Öte yandan Recai Berber, 1 Kasım seçimleriyle ilgili de değerlendirme yaparak, milletin karşısına yenilenmiş bir parti olarak çıkacaklarını kaydetti.

HEDEF 5 VEKİL

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, ilçelere yaptığı ziyaretleri anlatarak, milletvekili sayısının 5’e çıkacağını söyledi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ise, tüm Manisalıların Kurban Bayramı’nı kutlayarak, terör olaylarının son bulması gerektiğinin altını çizdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ sözlerine 12 Eylül döneminde yaşadığı işkenceleri anlatarak başladı. Özdağ, “Bana her partiden teklif geldi. Ben Muhsin Yazıcıoğlu olmayı tercih ettim. Biz ne tekliflerle gözlerimi ışıldattık, ne de tehditlere pabuç bıraktık.” dedi.

Suudi Arabistan’da yaşanan faciayı değerlendiren Selçuk Özdağ, yönetimi sert bir dille eleştirdi. Özdağ, “Nereye gitsen otel, nereye gitsen alışveriş merkezi. Kabe’yi göremiyoruz. Vinci oraya bırakmayın, yürüyen merdiven yapın. Böyle bir şey olabilir mi? Orada nefes nefese kalıyoruz. Aynı ölüm tehlikesini ben de yaşadım” diye konuştu.

“MANİSA’DA OLMAYAN YOLLAR ŞIRNAK’TA VAR”

7 Haziran seçimlerini değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, paralel yapı ile aydınların HDP’ye barajı aştırmak için bir proje hazırladıklarını öne sürdü. ‘Bize yerli solcu lazım’ diyen Özdağ, “Çare HDP diye diye barajı aştırdılar. Hangi Kürt istediği yerde değil? Bu ülkede 2 Kürt Cumhurbaşkanı oldu, 2 Kürt Başbakan oldu, onlarca Bakan oldu. Bu ülkede Kürt sorunu yok, bu ülkede demokrasi sorunu var. Niye çıkıyorsun dağa? Çıkma, in aşağıya. Sizin her gün asker öldürmenize rağmen oraya havaalanı açtık. Manisa’da olmayan yollar Şırnak’ta var, Hakkari’de var. Irk yarış atları için geçerlidir, insanlar arasında konuşulmaz. Güneydoğu Anadolu’dan bir santim toprak alamazsınız” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir