AK PARTİLİ YÖNETİCİ MHP SAFLARINA GEÇTİ

12 Mart 2014 Çarşamba, 23:05

Ak Parti Turgutlu teşkilatı kurucu üyelerinden Muzaffer Akdeniz’in MHP’li belediye başkan adayı Turgay Şirin’e destek verdiği belirtildi. AK Partide sözü geçen isimlerden birisi olan Akdeniz’in bu hamlesi ile MHP önemli bir isim kazanmış oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin’e teveccüh ve destek her geçen gün artarak devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak gönderilen mailde şu ifalere yer verildi “Yıllarca AkParti de Yönetim Kurulu Üyeliği yapan, bir dönem Akparti Seçim İşleri Başkanlığı görevini üstlenen, Akparti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi’nin okul arkadaşı Muzaffer Akdeniz, MHP Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in yanında yer aldığını açıkladı.

Muzaffer Akdeniz’in Turgay Şirin’e destek vermesinin ve yanında yer alacağını açıklamasının üzerine duyduğu memnuniyeti dile getiren Turgay Şirin ” Muzaffer abimizi aramızda görmekten son derece mutluyuz. Turgutlumuzda artık herkes herşeyin farkına varıyor. Gücümüze güç katan değerli dostlarımızla 30 Marta emin adımlarla ilerliyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.