AK PARTİ’DE İL YÖNETİMİ DEPREMİ DEVAM EDİYOR!

10 Mayıs 2015 Pazar, 13:17

Manisa AK Parti’de İl Yönetim Kurulu sıkıntısı devam ediyor. Daha önce Gezi eylemcisi Avukat Muzaffer Esenkaya’yı yönetimine alıp sıkıntılı günler yaşayan İl Başkanı Zülfikar Gürcan, genel seçimlere sayılı günler kala il yönetimini revize etti.

Buna göre AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantılarına düzenli olarak katılmadığı belirlenen yönetim kurulu üyeleri Şaban Saha, Selman Alkış, Serdar Barış ve Can Mercül, İl Yönetim Kurulu üyeliklerinden düşürüldü.

Yeni İl Yönetim Kurulu Üyeleri ise Onur Ergin, Reyhan Kurnaz, Cumhur Köseoğlu ve Nejdet Behzat Sinarer oldu. AK Parti İl Yönetim Kurulu’nda Yerel Yönetimler Başkanı olarak görev yapan ve Yunusemre Belediyesi’ndeki değişiklikler sebebiyle Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanan Can Mercül’ün görevi de Dilşat Ulaş’a verildi.

HÜCRE YENİLENMESİ

AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan, yönetim değişiklikleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “Daha sağlıklı bir yapılanma için yönetimde değişikliğe gittik. Tüzük gereği 4 arkadaşımızın İl Yönetim Kurulu üyeliklerine son verdik. Bu bir hücre yenilenmesidir.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.