AK Parti Manisa’da Şehzadeler İlçe ve Yunusemre İlçe kadın kolları başkanı atandı

25 Ocak 2017 Çarşamba, 12:26

MANİSA’da, AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Şükran Bediroğlu, Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanlığına ise Şükran Irmak atandı.

AK Parti Manisa Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver’in İl Kadın Kolları Başkanlığı’na atanması ve Yunusemre Kadın Kolları Başkanı Nilgün Atik’in geçen yıl aralık ayında istifa etmesinin ardından iki ilçe kadın kolları başkanlığı için atama yapıldı. İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanlığına Şükran Bediroğlu’nun, Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanlığına da Şükran Irmak’ın atandığını duyurdu. İki ilçe kadın kolları başkanı, mazbatalarını AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’dan aldı.

İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, “Manisa AK Parti’de yeni yapılanmamızla birlikte ilçe kadın kolları başkanları da belirlendi. Yeni başkanlarımızla birlikte tazeleneceğiz ve referandum sürecinde daha etkin bir çalışma yürüteceğiz. Kadınlar referandumda Manisa’da evet oyunun yüksek çıkması için canla başla çalışacak” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir