MURAT BAYBATUR’DAN KAFA KARIŞTIRAN TWEET!

27 Mart 2016 Pazar, 19:06

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen Muradiye Spor Kompleksi açılışı için AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un Twitter hesabından yaptığı paylaşım tartışma konusu oldu BAŞBAKAN ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Manisa’nın Yunusemre İlçesi Muradiye Mahallesi’nde açılışını gerçekleştirdiği Muradiye Spor Kompleksi AK Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ, Uğur Aydemir, Recai Berber, Murat Baybatur ve İsmail Bilen’in de katılımı ile gerçekleşti. Eski AK Parti Manisa Milletvekilleri ile çok sayıda AK Parti bürokratının da katıldığı törenin bitiminde AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım AK Parti kulislerinde oldukça eleştirildi.

Baybatur’un, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda sadece eski AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi’ye teşekkür etmesi AK Parti kulislerini sarstı. Manisa’nın 5 vekilinin de açılışı yapılan spor salonunda katkısı olduğunu ifade eden partililer, Baybatur’un paylaşımına anlam veremedi. Kulislerden gelen bilgilere göre Baybatur’un AK Parti Genel Başkan Yardımcısı’nın da aralarında bulunduğu diğer milletvekillerine teşekkür etme nezaketi göstermemesinden dolayı diğer vekillerin bu konudan rahatsızlık duyduğunu konuşmaya başlandı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Baybatur’un paylaşımı yapmasının üzerinden saatler geçmesine rağmen diğer milletvekillerinin adını anmadan sadece Tanrıverdi’ye teşekkür etmesi kafalarda soru işareti bırakırken AK Parti kulisleri, Muradiye Spor Kompleksi’ne Tanrıverdi’den daha fazla katkı sağlayan diğer Manisa milletvekillerinin adının zikredilmemesini ise yadırgayarak Baybatur’u eleştirdi. Baybatur’un paylaşımı şu şekilde: “Bugün açılışını yaptığımız Muradiye Spor Kompleksi’nin Manisa’ya kazandırılmasında büyük emek sarf eden Hüseyin Tanrıverdi’ye teşekkürlerimi sunarım.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir