İYİ Parti Manisa İl Başkanı Eryılmaz’dan kurultay açıklaması

20 Eylül 2020 Pazar, 14:27

Ankara’da gerçekleştirilen İYİ Parti 2’nci Olağan Kurultay’ında tek aday olan Meral Akşener,  bin 289 delegenin oyunu alarak yeniden genel başkan seçildi. Genel Başkan Akşener’in en büyük destekçilerinden olan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, kurultay sonrası yaptığı açıklamada, “Allah genel başkanımızı, yeniden seçilerek geldiği bu kutsal görevinde muvaffak etsin” dedi.

Meral Akşener tarafından 25 Ekim 2017’de kurulan İYİ Parti, 2’nci Olağan Kongresi’ni bugün Ankara Altınpark’ta  pandemi sürecine uygun bir şekilde gerçekleştirdi. Kurultay’da tek aday olan Genel Başkan Meral Akşener, bin 289  delegenin oyunu alarak yeniden  genel başkanlık koltuğuna oturdu.

“HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Kurultay sonrası açıklamalarda bulunan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “ ‘Millet Bizi Çağırıyor’ yeni dönem sloganımızla ANFA Altınpark’ta 2. Olağan Kurultayı’mızı gerçekleştirdik. Genel Başkanlık ve parti yetkili kurullarının seçimi için oylarımızı kullandık. Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi bin 289 delegenin oyunu alarak yeniden genel başkanlığa seçildi. Biz ilk günden bu yana  Manisa İYİ Parti olarak genel başkanımızın yanındaydık. Bugün de kendisinin destekçisi olduk bundan sonraki süreçte de desteğimiz devam edecek. Allah genel başkanımızı, yeniden seçilerek geldiği bu kutsal görevinde muvaffak etsin” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir