Yolları Kapanan Köylülerden Büyükşehir’e teşekkür

03 Ocak 2015 Cumartesi, 22:09

Yurt genelini etkisi altına alan kar yağışı, Manisa’da da kendisini gösteriyor. İl genelinde kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için büyük çaba sarf eden Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri de, sorumluluk sahasında olan yollarda açma ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.

Kar yağışının meydana geldiği Gün Manisa CHP Milletvekili Özgür Özel’in Karayollarının sorumluluk alanında olan bölgeleri Manisa Büyükşehir’in sorumluluk alanı olduğunu zannetmesi üzerine twitter üzerinden yaptığı açıklamada Manisa Büyükşehir’in ortada olmadığını ifade etmişti.

Özgür Özel’in sosyal medya paltformu twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekildeydi;

10884940_10152963852819395_271220295_n

Manisa Büyükşehir’in sorumluluk alanında bulunan yerlerde ise CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel’in bahsettiği gibi değildi.

Spil Dağı ve köylerinde çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, dağ köyleri, At Alanı ve Milli Park bölgesinde kar nedeniyle kapanan yolların açılmasını sağladı, açtığı yollarda tuzlama işlemi gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar, özellikle Turgutalp Dağ Köyü sakinleri tarafından sevinçle karşılandı.

Turgutalp’ten Büyükşehir’e teşekkür

Turgutalp’in üst kısım olduğunun sanıldığını, ancak asıl bölümün alttaki bölge olduğunu belirten Turgutalp Muhtarı Turgut Şener, köylerinin bağlantı yolu olan 6 kilometre uzunluğundaki yolun açılması için talepte bulunduklarını, bunun üzerine Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma başlattığını ifade ederek, taleplerine kısa sürede yanıt vermesi nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Turgutalp’in yanı sıra Milli Park ve At Alanı bölgesinde de yol açma ve tuzlama çalışmaları yaptı.

2 Yorum

 1. yorumsuz

  4 Ocak 2015 at 00:57

  Bu iki partinin öğrenemediği tek şey var özellikle manisada chp cengiz ergüne sallamayacak mhp de savunma olarak açıklama ısmarlama haber yapmayacak.İki partinin bir biriyle uğraşması şehzadeleri kaybettirdi.

 2. İsme gerek yok MHP li genç

  4 Ocak 2015 at 11:03

  Cengiz Ergünün dağıttığı çorbayı hiç bir belediye başkanı dağıtmamıştır fazla söze gerek yok , Cengiz Gülüyor MANİSA BÜYÜYOR

  CENGİZ ERGÜN OLEY

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir