ÖZGÜR ÖZEL NURLUPINAR’DA

02 Şubat 2015 Pazartesi, 01:03

Nulupınar diye adlandırılan bölge içerisinde yer alan Adnan Menderes Mahallesi’nde 2 gündür elektrik gelmeyince vatandaşların sabrı taştı. Vatandaşlar olay yerine gelen polislerin kendilerini kışkırttıklarını ileri sürerken CHP Manisa milletvekili Özgür Özel de mahalleye gitti.

Ferdi UZUN

Nulupınar diye adlandırılan bölge içerisinde yer alan Adnan Menderes Mahallesi’nde 2 gündür elektrik gelmeyince vatandaşların sabrı taştı. Demokratik haklarını kullanmak isteyen Adnan Menderes mahalle sakinleri olay yerine gelen polislerin kendilerini dinlemek yerine ortamı gerdiğini ileri sürdü. Günlerdir gelmeyen elektrikten dolayı hiçbir yetkilileri kendilerine anlayış göstermediklerini söyleyen mahalleli durumun bir an önce çözülmesi için vali Erdoğan Bektaş’a seslendi. Mahallede sıcak saatler yaşanmaya devam ederken CHP Manisa milletvekili Özgür Özel de mahalleye gitti.

Ne olur bize yardım edin

Vatandaşlar Özgür Özel’e isteklerini ileterek “sayın vekilim bizimle kimse ilgilenmiyor. 2 gündür elektriğimiz yok ne vali ne kaymakam kimse sormadı durumumuzu. Bizim suçumuz ne? İnsan gibi muamele görelim, insanca yaşayalım. Burada tepkimizi bir şekilde gösterdik ama emniyet müdürü gelip ortamı daha da çok gerdi. Ne olur bize yardım edin” şeklinde konuştu.

O binayı terk etsin

Özgür Özel ise, kentin valisini suçlayarak konuya yeteri kadar ilgi göstermediğini söyledi. Vali Erdoğan Bektaş’ı eleştiren Özel, “Eğer sayın vali işini yapamıyorsa gelip buraya vatandaşın sorununu dinlemiyorsa o binayı terk etsin” dedi.    esh_24498

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir