MANİSA’DA ŞÜPHELİ EV YANGINI

29 Aralık 2014 Pazartesi, 15:19

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde bir binanın birinci katındaki dairede belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin söndürdüğü yangın şüpheli bulundu.

Yıldırım Mahallesi Arslan Sokak 4 numarada İbrahim Süzmedemir’e ait üç katlı apartmanın birinci katında, bugün saat 12.00 sıralarında, belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Daireden yükselen alevleri görenler yangını, itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine Turgutlu İtfaiye Amirliği’ne ait üç araç bölgeye sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin çalışması sonucu yangın diğer katlara yayılmadan söndürüldü. Yangında ölen ve yaralanan olmazken, maddi hasar oluştu. İtfaiye Amiri Ferdi Kahyaoğlu, “Biz geldiğimizde, dairenin salonunda alevler vardı. Yaklaşık 6 ile 10 bin lira arasında maddi hasar var. Kullanılmayan evde elektrik ve doğalgaz yok. Yangın şüpheli” dedi. Ev sahibi İbrahim Süzmedemir, “Apartman ailemize ait. O kat boştu. Ben çarşıdayken ailem haber verdi. Şükür ki can kaybı yok” dedi. Yangının çıkış nedeninin araştırıldığı, soruşturma başlatıldığı bildirildi.

turgutlude-supheli-ev-yangini_7786_dhaphoto3 turgutlude-supheli-ev-yangini_7786_dhaphoto5 turgutlude-supheli-ev-yangini_7786_dhaphoto6

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir