MANİSA’DA MOBESE KAMERASINA YANSIYAN İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER

22 Aralık 2014 Pazartesi, 12:37

MANİSA ve ilçelerinde kimi zaman sürücülerin, kimi zaman da yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.
esh_24498
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla, kimi zaman araç sürücülerinin, kimi zaman da yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazaların MOSEBE görüntülerini basın mensuplarına dağıttı. Görüntülerde kazaların çoğunlukla otomobil sürücülerinin trafik kurallarını ihlali nedeniyle yaşandığı dikkat çekti.

İzmir Caddesi’nde kontrolsüz şekilde yolun karşısına geçmek isteyen bir yayaya otomobilin çarpması, gündüz vakti Vilayet Kavşağı’nda direksiyon hakimiyetini kaybeden bir otomobil sürücüsünün kaldırıma çıkarak, bir ağaca çarparak durabilmesi görüntüler arasında yer aldı.

Turgutlu İlçesi’nde bir kamyonetin bir otomobile çarpıp, karşı şeride geçerek ikinci bir otomobile çarparak durabilmesi de MOBESE kameraları tarafından anbean görüntülendi.

MOBESE kameralarına dikkatsizlikten kaynaklanan kazalar kadar ilginç görüntülerin de takıldığı görüldü. Şehzadeler İlçesi’ndeki Cumhuriyet Meydanı’nda bir gencin sevgilisine meşaleler ve pankart eşliğinde yaptığı evlenme teklifi de MOBESE kameralarınca görüntülendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir