MANİSA’DA İLGİNÇ HIRSIZLIK

17 Ocak 2015 Cumartesi, 13:07

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir kişi, evine giren hırsızın kapıyı kilitlemesi üzerine evine itfaiye merdiveniyle balkondan girdi.
Edinilen bilgiye göre, Turgutlu Ergenekon Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde meydana gelen olayda M.T. evine geldiğinde ev kapısını açmak istedi ancak kapının arkadan kilitlendiğini fark etti. Hırsızlık ihtimali üzerinde duran ev sahibi konuyu emniyet yetkililerine intikal ettirdi. Bölgeye gelen polis ekipleri kapıyı açamayınca itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Bölgeye gelen Turgutlu Belediyesine ait itfaiyenin merdivenine ev sahibi ve polis memur bindi ve eve balkondan girdiler. Yaşanan bu ilginç olayda eve hırsızın girdiği ve hırsızın kendi güvenliği için ev kapısını arkadan kilitlediği öğrenildi. Polis ekipleriyle eve giren ev sakinleri yaptıkları kontrollerde bir şeylerin çalınmadığını ifade etti.
Talihsiz ev sahibi M.T. olay anında kayınpederinin evinde misafirlikte olduklarını ve eve döndüklerinde bu olayla karşılaştıklarını belirtti. Mehmet Taşcı, “Kapıyı arkadan kilitlemişler ya balkondan kaçmış ya da hala içeride. Kapıyı arkadan tırkazlamış onun için itfaiye ile içeri gireceğiz, eve geldiğimizde kapıyı açamayınca olayı fark ettik” dedi.
Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

HIRSIZ KAPIYI KİLİTLEYİNCE EVİNE GİREMEDİ HIRSIZ KAPIYI KİLİTLEYİNCE EVİNE GİREMEDİ HIRSIZ KAPIYI KİLİTLEYİNCE EVİNE GİREMEDİ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir