Manisa DİET CLİNİC ile sağlıklı beslenmeye…

04 Mayıs 2018 Cuma, 19:06

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunları Diyetisyen Teslime BİLGİN ve Diyetisyen Selma URHAN uzun yıllar Manisa Devlet Hastanesi nde birlikte hizmet verdikten sonra kendi Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezlerini açtılar.
Çalıştıkları süre içinde çocuk, ergen, erişkin beslenmesi, kronik hastalıklarda beslenme alanlarında pek çok kişiye bireysel diyet danışmanlığı; çeşitli kurumlara, okullara ve halka sağlıklı beslenme eğitimleri vermişlerdir.
Yeni açtıkları Manisa Diet Clinic Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi nde amaçları; Kişilerin günlük yaşamlarında sağlıklı besin seçimleri yaparak sağlıklı beslenmelerini sağlamak, kişinin yaşam standartlarına ve alışkanlıklarına uygun bireye özgü beslenme planları hazırlamak.
20 yıl mesleki deneyimli diyetisyenler, bunların yanında kişilerin diyet sürecinde karşılaşabilecekleri zorluklarda danışanlarina motivasyon desteği sağlayarak istedikleri sağlıklı dönüşüme kavuşturmayı hedefliyorlar Manisa Diet Clinic te Beslenme ve Diyet Danışmanlığı nin yanisira bölgesel zayıflama -selülit cihazı ve vibro power cihazıyla formda kalmak, sıkılaşmak ve vücut kas oranını artırmak isteyenlere de hizmet vermeyi amaçliyorlar…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir