Makaslı Platform Kiralama Avantajları

03 Mayıs 2018 Perşembe, 11:45

Farklı sektörlerde rahatlıkla kullanım avantajı sağlayan makaslı platformları firmamız güvencesi ile kısa ve uzun süreli olarak kiralamanız mümkündür. Avrupa vinç firması olarak müşterilerimize seçmiş oldukları makaslı platform çeşitlerini birkaç saat ya da aylarca kiralama hizmeti sunmaktayız. Taşıma ya da yükseltme amacıyla filomuzda farklı uzunluklarda iki farklı çeşidi bulunan platformlarımız her daim hizmetinizdedir. Aynı zamanda özel olarak eğitim alan ve uzmanlık sertifikalarına sahip personellerimiz kullanım konusunda da dilediğiniz takdirde sizlere hizmet vermektedir. Firmamızda bulunan akülü ve dizel makaslı platformlar sürekli olarak bakıma girmektedir. Teslimat öncesi ve sonrası kontrolleri rutin şekilde gerçekleşmektedir. İstanbul’un her semtine kiralık makaslı platform hizmetimiz bulunur. Ürün çeşitlerimiz 7.76 metre ile 13.85 metre arasında değişim göstermektedir.

Her Alanda Kullanılabilen Manlift Seçenekleri

Firmamızda çeşitli vinç seçenekleri, manlift, makaslı platform gibi birçok ürün yer almaktadır. Her sektörün kullanım alanlarına uygun olarak farklı uzunluklarda makinelerimiz filomuzda yer alır. Kullanıcılar ihtiyaç duyulan her durumda çeşitli seçeneklerimizi değerlendirerek kendi iş güçlerine en uygun olan iş makinesini uygun fiyatlara kiralayabilmektedir. İstanbul ilinde Avrupa ve Anadolu yakası fark etmeksizin bütün semtlere dilediğiniz süre kapsamında manlift kiralama yapılabilmektedir. Filomuzda çok sayıda seçeneğin yer alması farklı alanlarda kiralama işlemi yapılabilmesi açısından avantaj sağlamaktadır. Ayrıca projenizin ya da iş yükünüzün değişmesi durumunda ihtiyacınıza uygun diğer seçeneklerin var olduğunu bilmeniz açısından da faydalıdır. Yüksek alanlarda, dış ortamlarda ya da iç ortamlarda kolaylıkla kullanım imkanı sağlayan makinelerimiz sizlere sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

Farklı Çeşitlerde Manlift Kiralama Fiyatları

Makaslı sistem üzerinden rahat kullanım olanağı sağlayan manliftleri tercih ederken seçenekler konusunda kararsız kalabilirsiniz. Filomuzda akülü, dizel ve dizel yakıt seçenekleri yer almaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına göre dilediğiniz model arasından seçim yapabilirsiniz. Manliftler eklemli, dikey, makaslı ve teleskopik olacak şekilde farklı yüksekliklerde kullanım imkanı sağlamaktadır. Seçim kriterleri arasında 8 metreden 28 metreye ulaşan modeller yer alır. Belirlediğiniz ürün üzerinden sizlere özel verilen fiyat konusunda anlaşma sağlayarak sözleşmenizi imzalayabilir ve hemen işlerinize başlayabilirsiniz. Kiralık manlift çeşitlerimizde süre kısıtlaması bulunmadığı gibi herhangi bir şart da söz konusu değildir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir