Kitapçılığın Ulaşılması En Kolay Adresi

01 Mayıs 2018 Salı, 11:45

 

Kelepir Kitap olarak öğrencilerimize kaliteli, uygun fiyatlı çalışma kitaplarını hızlı teslimat ile göndermeyi görev bilmekteyiz. Geleceğimizi oluşturan yeni nesile bu şekilde katkıda bulunmaktan memnuniyet duymaktayız. Girdikleri sınavlarda aldıkları dereceler ve başarılara bir nebze katkıda bulunuyorsak bu firma olarak bizi çok mutlu eder. Her geçen gün her konuda birden fazla çeşitliliğiyle uygun fiyatlı kitaplarımızı öğrencilerimizin beğenisine sunduk. Öğrenciler bu online kitap biçiminden de kitap detaylarını rahatlıkla inceleyebilir. Öğrenci bilgisinin eksiğine göre ya da pratik yapmak istediği konularda çalışma kitapları arayabilir. Sitemiz tam da bunun için oldukça elverişlidir. Birden fazla yayıneviyle çalışılmasının yanı sıra kitaplar deneyimli kadrolarca ortaya çıkarılmaktadır.

İnternet Sitesine Üye Nasıl Olabilirim?:

Bunun için öncelikle https://www.kelepirkitap.com adresine girmeniz gerekmektedir. Firmamız kaliteli online kitap alanının öncülerindendir. İnternet sitesine giriş yapıldıktan sonra sitenin sağ üst köşesinde yer alan üye ol kısmı tıklanmalıdır. Üye olurken kullanıcıdan istenen; ad soyad, cinsiyet bilgisi, doğum tarihi, mail adresi, şifre ve üyelik sözleşmesini ve gizlilik sözleşmesini okuduğunu ve kabul ettiğini belirten beyanından sonra kayıt ol tıklanarak çok pratik bir biçimde üyelik işlemi gerçekleştirilmektedir. Üyelik işlemi yapıldıktan sonra dilediğiniz ürüne ulaşabilir, hemen ilk siparişinizi verebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına teslimat yaptığımızı belirtmek isteriz.

Zor koşullarda eğitim gören veya kitaplara ulaşmakta güçlük çeken kişiler de online kitap alışverişinden faydalanabilirler. Bazı durumlarda köy okullarına gönüllü kitap kampanyaları yapılmaktadır. Bu gibi yardımlaşma çağrılarında, köy okullarına üstelik piyasadan daha uygun fiyatlarla birden fazla kitap alınıp bağış yapılabilir. Türkiye’nin her noktasındaki okulun kütüphane durumu aynı olmayabilir. Bu yüzden burdan ihtiyaçlara göre seçilip gönderilecek olan ürünler geleceğimiz olan çocuklarımızı aydınlatmak için ufak da olsa bir meşale yakmaktır. Her yaştan öğrencinin ihtiyacına uygun çalışma kitabı bulacağı sitemizde, çocukların başarısına yardım etmek birincil görevimizdir. Özellikle ek ders veya kurs imkanı olmayan öğrenciler için hem uygun fiyatlı hem de uzman kadrolarca hazırlanmış içeriği zenginleştirilmiş çalışma kitapları bulunmaktadır. Bu çalışma kitapları sınavlarda başarılı olmak için tasarlanmıştır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir