Karton Bardak Fiyatları Arasında Değişim Var mı?

01 Mayıs 2018 Salı, 11:45

 

Günümüzde en çok kullanıma yer verilen tek kullanımlık bardak modellerinde karton bardaklar yer alıyor. Karton bardak kullanımının bu denli artmasındaki temel sebebi ise daha sağlıklı ve daha çevre dostu olmasıdır. Karton bardak talebinde yaşanan artış sonrasında ise üretimcileri alanında belli artışları görmek mümkün oldu.

Karton bardakların tercih edilmesindeki olumlu etkinin bulunması için ürün üretiminde de kaliteli malzemeye yer vermenin yanı sıra sağlık açısından zararlı maddelere yer verilmemesi gerekir. Karton bardak fiyatları sağladığı olumlu etki ile oldukça uygun fiyatlara sahiptir.

Karton Bardak Üretici Seçimi

Karton bardak temininde normal modellerin yanı sıra özel baskı özelliğine sahip olan ürünlere de yer verebilirsiniz. Özel baskılı karton bardak fiyatları normal bardak fiyatlarına göre biraz daha farklı olabilmektedir.

Karton bardak üretici firmaları arasında yer alan https://accascup.com firması en kaliteli kâğıt bardak üretiminde sizlere hizmet sunmaktadır. Kâğıt bardak seçiminde normal bardak seçiminin yanı sıra özel baskılı karton bardak modellerine de yer açıyor.

     Accas Cup Özel Baskılı Karton Bardakları

  • Accas Cup tüm bardaklarında kokusuz ve su bazlı boya kullanımına yer vermekte olup kesinlikle alkol ya da slovent boya kullanmıyor.
  • Karton bardak üretiminde kullanılacak olan kâğıt seçiminde sertifikalı ürüne yer açmaktadır.
  • Tüm ürünleri polilaktik asit (PLA) ile kaplı olarak sunar.
  • Karton bardak modellerinin tamamı insan sağlığı için herhangi bir risk taşımayacak olan özelliklere sahip olarak üretilir.
  • Özel baskılı bardaklarda dilediğiniz model ve ebat seçimine yer verebilirsiniz.

Accas Cup Özel Baskılı Karton Bardak Fiyatları

Accas Cup özel baskılı karton bardak üretiminde farklı ebat ve şekillere uygun tercih yapabilmenize imkân sunuyor. Firma aynı zamanda özel üretime sahip olan model tercihinizde de bu imalatlara yer açmaktadır. Özel baskılı karton bardak fiyatları normal bardak modellerine göre farklı fiyatlandırmaktadır.

Seçim yapacağınız bardak model ve ebadı ile beraber Accas Cup müşteri destek biriminden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Uygun görüldüğü takdirde vereceğiniz siparişiniz teyit edilen tarihte adresinize teslim edilir. Accas Cup Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir