Hediyelik Yasin Kitabı Fiyatları | furkannesriyat.com.tr

18 Temmuz 2018 Çarşamba, 22:28

Yasin kitabı modelleri arasında bulunan sevdiklerinize hediye edeceğiniz en güzel hediyelik Yasin kitabı çeşitleri uygun fiyatlarla furkannesriyat.com.tr’de.

Yasin Kitabı

Yasin kitabı içeriğinde bulunan Yasin suresi nedeni ile en kıymetli kitaplardan biridir. Bu nedenle Yasin kitabı hediyelik olarak alınabilir, okumak için alınabilir. Yasin suresi en çok önemsediğimiz ve anlam bakımından çok ayrıcalık taşıyan surelerden biridir. Pek çok rengi ve çeşidi ile Yasin kitapları tercih edilebilmektedir. İçerisinde bulunan pek çok dua kitabın okunması için en özel nedenlerin başında gelmektedir.

Bu nedenle Yasin kitabı hemen hemen her mevlüt ya da dini sohbet ortamlarında kullanılabilir. Kullanımı oldukça basit olan bu kitapların çantada taşınabilir özellikte olması da tasarımını daha ayrıcalıklı bir yere koymaktadır. Yasin kitabı kapları özel tasarım olmalıdır. Ucuz görünümlü kartondan yapılan ürünler çok kısa sürede bozulma göstermektedir. Bu nedenle ürünü alırken kontrol etmek oldukça önem taşıyor.

Hediyelik Yasin Kitabı

Hediyelik Yasin kitabı çeşitlilik ve içeriğinde bulunan pek çok suresi ile pek çok ayrıcalığa sahiptir. Mevlüt organizasyonlarında en çok hediye edilenler arasında Yasin kitapları yer almaktadır. Mevlit organizasyonlarında şık bir hediye paketi içerisinde yasin kitabı hediye ediliyor. Bu kitapların içeriğinde pek çok detay ve dini sureler bulunmaktadır. Anlaşılır yazı büyüklüğü de görme sorunu yaşayanlar için özel bir üretim şekli olmuştur.

Mavi renkli, pembe renkli, yeşil renkli Yasin kitabı gibi pek çok renk seçeneğinden bahsetmek mümkün olabilmektedir. Mevlit toplantılarında Yasin kitabı ile birlikte, tesbih, namaz örtüsü, gül suyu gibi hediye içerikleri ile gelen kişilere hediye edilir. Yasin kitabı çeşitleri içerisinde isme özel çalışma yapılarak kitap basımı yapılmaktadır. Farklı renk ve içerik bakımından Yasin kitapları en özel kitaplardan birisidir.

Hediyelik Yasin Kitabı Fiyatları

Yasin kitabı alırken özellikle sayfa baskısının kontrol edilerek alınması gerekir. Eksik ya da hatalı sayfa baskısı olması özellikle hediyelik alınan kitaplar için son derece rahatsız edicidir. Bu nedenle Yasin kitabı içerik bakımından doğru bilgilerle donatılmış olması gerekmektedir. . Baskı kalitesi iyi olan kitapların da kullanım süresi oldukça iyidir. Kitabın yapraklarında eskime ve aşınma meydana gelmez. Bu nedenle hediyelik Yasin kitabı alırken bu hususları göz önünde bulundurmak daha faydalı olacaktır. Özellikle kitabın baskısının onaylı bir baskı olup olmadığı konusunda da fikir sahibi olmak gerekiyor.

Eskimiş sayfaları yırtılmış ürünleri satın almamak için dikkatli olmak gerekiyor. Yasin kitabının baskı kalitesi de oldukça önemlidir. Eğer Yasin kitabı karton ile kaplanmış bir ürün ise bu ürünü tercih etmemeniz daha doğru olacaktır. Özellikle Yasin kitabının karton ile kapaklanmış olması çok kısa bir sürede kitabın yıpranmış olmasına neden oluyor. Bu nedenle daha uzun süreli bir kullanım için ciltlenmiş kitapları seçmek gerekiyor. Eğer sizlerde sağlıklı ciltlenmiş ve merdiven altı olmayan kitaplar tercih edecekseniz furkannesriyat.com.tr adresinden tüm ürünleri inceleyebilir ve tercih yapabilirsiniz.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..