Cephe Mantolama İşlemi Neden Gereklidir?

24 Mart 2018 Cumartesi, 15:21

Binaların ve çeşitli yapıtların dış cephelerinin mantolama işlemi artık kanunla da yasalaşmış bir durumdadır. Bu konuda kurumumuz gerekli hizmeti kişilere sunmaktadır. Kişilerin isteklerine göre her türlü malzeme ve yapı boyası için her marka boya temini sağlanmaktadır. Mantolama işlemi kişilerin gerek yakıt tasarrufu ve gerekse ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağladığından dolayı önemlidir. İzmir mantolama alanında uzman kadromuz ile bu hizmeti en iyi şekilde verilmesi sağlanmaktadır.

Çalışan Kişilerin Yeterliliği

Mantolama yapma işlemi henüz yeni hayatımıza giren bir uygulamadır. Bu işlemin yetersiz olmasına rağmen bünyemizde çalışan kişiler gerekli donanımlara sahiptir. Bu konuda yapılan seminerlere katılarak kendilerini donatmış ve kalifiyeli eleman sıfatı ile iş görmektedirler. Bu durumda hizmet kusurlarını en aza indirmekte ve kişilere memnuniyet sağlamamıza yardımcı olmaktadır. Bu konuda deneyimli teknik kadromuz da bulunmaktadır. Bu kadro işinin uzmanı mühendisler ve yetkili görevlilerden oluşmaktadır. Ekip bunun yanında ısı yalıtım işi ve diğer yalıtımları da yapabilme özelliğine sahiptir. Sıva ve boya işlemi de bu ekipler tarafından yapılmakta firmamızı tercih eden kişilere yeni bir masraf çıkarılmamaktadır.

Mantolama Hizmetleri Çeşitliliği

Kurumumuz kişilerin istekleri doğrultusunda malzemeler ve boya ekipmanları kullanmaktadır. Klasik mantolama işlemi ile beraber weber mantolama işi de yapabilecek düzeydedir. Bu konuda kişilerin istekleri doğrultusunda renk temini sağlanmakta veya kurumumuzda bulunmayan özellikteki malzemeler dışarıdan sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi bu açıdan önemlidir. Bu açıdan kurumumuz sektörü takip eden ve yeniliklere açık olan bir bünyeye sahip bir kurumdur. Gerekli alanlarda inceleme yaparak kendine has ürünler de üretilme konusunda arge faaliyetleri yürüten bir kurum yapımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan işlerimizde kişilere garanti teminatı de verilmektedir. Bu teminat 10 yıla kadardır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir