Sezon finalini Eski Foça’da yaptılar

21 Kasım 2016 Pazartesi, 11:26

Yunusemre Halk Eğitim Merkezinde fotoğrafçılık kursu gören 4. Grup kursiyerler, fotoğraf gezilerinin finalini İzmir Eski Foça’da yaptı. Kursiyerlerin, kurs boyunca çektikleri fotoğraflardan oluşacak karma sergisinin ise aralık ayı içerisinde Forum Magnesia’da açılacağı öğrenildi.
Manisa’da çeşitli geziler düzenleyerek adından söz ettiren Manisa Fotoğraf Dostları Grubu, Yunusemre Halk Eğitim Merkezinde fotoğrafçılık kursu gören 4. Grup kursiyerle birlikte sezon finalini Eski Foça’da yaptı. Daha önceden Kula, Birgi, Doğanbey gibi turistlik yerleri gezen fotoğrafçılar, Eski Foça’yı da gezerek fotoğraf bilgilerini pekiştirdi. Eski Foça’nın tarihi sokaklarını, balıkçı teknelerini gezen grup, tekne turuna da katılarak eğlenceli vakit geçirdi. Kursiyerler, yapmış oldukları gezilerin kendilerine büyük katkı sağladığını kaydederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Aralık ayında fotoğraflar sergilenecek
Fotoğrafçılık Kursuna katılan kursiyerler tarafından kurulan Manisa Fotoğraf Dostları grubunun bu sezon gezmiş olduğu tarihi ve kültürel değere sahip Manisa’nın Kula ilçesinde, İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Birgi Mahallesinde, Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Doğanbey Mahallesinde ve Eski Foça’da çektikleri fotoğraflardan oluşan bir serginin aralık ayı içinde Forum Magnesia’da açılacağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir