‘Hangisi Karısı’ büyük beğeni topladı

11 Mart 2017 Cumartesi, 17:16

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yardımseverler Derneği Manisa Şubesi’ne gelirleri aktarılacak “Hangisi Karısı” isimli oyuna ev sahipliği yaptı. Oyuna yoğun ilgi gösteren Manisalılar, bol bol kahkaha attı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin aylık sanatsal ve kültürel etkinlikleri kapsamında “Hangisi Karısı” isimli tiyatro oyunu sahnelendi. Kültür Merkezi Lale Salonu’nda sahnelenen ve gelirinin Türkiye Yardımseverler Derneği Manisa Şubesi’ne bağışlandığı oyuna Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, büyükşehir belediyesi daire başkanları ve çok sayıda Manisalı katıldı. Can Törtop’un yönettiği 2 perdelik komedi oyunu, Manisalılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Oyunun sonunda oyunculara çiçek takdiminde bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletiyorum. Oyunumuzun geliri yıllardır olduğu gibi derneklerimize aktarılıyor. Bugün de Türkiye Yardımseverler Derneği Manisa Şubesi’ne aktarıldı. Öğrencilerimiz için burs imkanı olmasından dolayı da ayrıca bir önemi var. Bizlere böylesi güzel oyunu sahneledikleri için değerli oyuncularımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
Etkinlik için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Şube Başkanı Beyhan Yörür, oyunun gelirlerinin öğrencilere burs olarak dağıtılacağını sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir