DEMİRCİLİ ÇOCUKLAR “ŞARLO” İLE GÜLDÜ

25 Aralık 2013 Çarşamba, 11:49

MANİSA Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Şarlo’ isimli çocuk oyununu Demircili çocuklar için sahneledi. Demirci Belediyesi Ticaret ve Kültür Merkezi’ndeki oyunu izleyen çocuklar, keyifli dakikalar yaşadı.

Manisa Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Demirci’de öğrenim gören ilk ve orta dereceli okullardaki öğrencilere yönelik komedi oyunu olan ‘Şarlo’yu sergiledi. Demirci Belediyesi Ticaret ve Kültür Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen tiyatro gösterisinde ilk gün Cengiz Topel–Enver Armağan İlkokulu ve Atatürk İlkokulu öğrencileri katıldı.

Tayfun Şengöz’ün Genel Sanat Yönetmenliği’ni yaptığı, Kaan Şensoy’un yazıp yönettiği, dekor, ses ve ışığı Ömer Sofu’nun üstlendiği çocuk oyunu olan ‘Şarlo’, öğrencilere keyifli dakikalar yaşatırken, kahkahaya boğdu. Hayvanat bahçesinin sahibi olan kötü yürekli birine karşı sirkteki hayvanlara yardımcı olan Şarlo, öğrencilerin de desteği ile kötü yürekli sahibi yenerek, hayvanlara iyi davranılmasını ve onların da doğamızda bir yerleri olduğunu hatırlatan mizahi oyun öğrencileri mutlu etti. Tiyatronun sonunda konuşma yapan Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, bu tür kültür etkinliklerin artarak devam edeceğini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.