OTURDUĞUNUZ YERDE TÜM KADINLARIN İLGİSİNİ ÜZERİNİZE ÇEKİN

26 Şubat 2017 Pazar, 15:48

Zaman zaman erkeklerin kafasında gördüğümüz bir algı var “kızlar parası olan erkeğe bakar” öncelikle bu algı tamamen yanlış. Siz böyle düşünürseniz sizin zengin olduğunuzu varsayalım Burcu diye hoşlandığınız bir kadın var, ve sizinle birlikte bu kadından hoşlanan Samet diye biri daha var. Samet ile maddi durumunuz tamamen aynı kuruşu kuruşuna. Fakat Samet daha özgüvenli, esprili, şık giyimli (şık giyinmek parayla ilgili değildir ama bu benim değil moda yazarlarının konusu) ve kültürlü biri değilim. Burcu yine Samet’i seçer. O zaman “Parası olana baktı” diyemezsiniz. Sizi oturduğunuz bir cafede hem grubun lideri yapacak hemde tüm cafenin ilgisini çekebilecek yöntemler anlatacağım.

•Gülümseyin
Alfa erkeğinin en önemli özelliklerinden biri gülümsemesidir. Bir mekana girerken gülümseyin.

•Fıkra ezberleyin

Fıkra ezberleyin fakat bu elbetteki Nasrettin hoca fıkrası değil siz beni anladınız. Konuştuğunuz konuyla ilgili benzer bir fıkra aklınıza gelince direk anlatın ilgiyi toparlayın. Şaklabanlığa varmayacak sürece insanları güldürün.

•Dokunmaktan çekinmeyin

Ama kadın ama erkek insanlarla konuşurken dokunun çekinmeyin. Kadınlarla tokalaşırken elinizi hemen çekmeyin. İnsanlar dokununca size sempati duyar bu otomatik bir kalıptır. Heleki kişi erkekse konuşurken omuzuna dokunun bu ondan üstün olduğunuzu çevreye bas bas bağırır.

•Her konuyla ilgilenin
İnternet sadece İnstagram ve facebooktan ibaret değil. Wikipedia ve Youtube’ da her istediğiniz bilgi elinizin altında. Kendinizi geliştirin. İnsanlar sizin muhabbetinizi sevsin. Sadece işinizi yada felanca sevgilisinden ayrılmış gibi konularla ilgili konuşarak insanları sıkmayın.

•Arkanıza yaslanarak konuşun

Bu size hem özgüven verir hemde grubun lideri konumuna geçersiniz.

* Garsonla siz muhattap olun

Garsona siparişleri siz verin. Bu önemli bir şey bunun gücünü sakın yadsımayın.

* Kadınlarla bakışın

Etrafta hoşlandığınız bir kadın varsa onunla bakışın. Sakın gözünüzü ilk siz kaçırmayın bu sizi gözden düşürür. Bakışmadan sonraki ilk 10 dakika içinde bakıştığınız kadın lavaboya doğru kalkıyorsa bu bir işarettir hemen gidin arkasından ve konuyu açın. İnsanlar etraf sapık dolu olduğu için size direk telefon numarasını vermeyebilir siz sosyal medya hesaplarından birini isteyin.

Daha özgüvenli bir hayat mutluluğu beraberinde getirir. Kendinize iyi bakın.

Sağlıcakla.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir