Bomb Size Serum Sitemizde Satışta!

18 Temmuz 2020 Cumartesi, 14:27
Bomb Size Serum Sitemizde Satışta

Resmi satış sitemizde aradığınız bu ürün ile ilgili bilgi edinebilir ve talep formu hazırlayarak sipariş bomb size serum verebilirsiniz. Bu sayede kısa zamanda istediğiniz ürün orijinal olarak elinize ulaştırılmakta ve üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Sitemizde satın alma adımları hızlı ve pratik bir biçimde ilerlemektedir. Böylece sipariş verdikten en geç iki iş günü sonra hologram etiketli orijinal ürününüze kavuşabilirsiniz. Kullanımdan önce üzerindeki bilgileri okuyunuz. Serum olarak kullanılan ürün için istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Formu Hazırlama

Form oluşturmak için sayfamızın tanıtıcı yazı kısmından sonraki bölümüne ulaşabilirsiniz. İsim, soy isim, bulunduğunuz il, ilçe detaylarını doğru bir şekilde girdikten sonra isterseniz kargo şirketi seçiminizi ve ödeme kanalı tercihinizi de yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Yöntemi

İstediğiniz sayıda ürün siparişi verdiğinizde stoklar kontrol edilerek orijinal ürün ya da ürünleriniz paketleme servisine gönderilir. Bu serviste özenle ve size özel olarak hazır hale getirilir. Kapınıza bombsize serum kadar ulaştırıldığında satın alımınızı yapabilirsiniz. Kredi kartı ya da dilerseniz nakit para ile satın alabilirsiniz. Online ödemede ise havale ve ya EFT yapabilirsiniz.

Kargo Hareketleri

MNG Kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo ile taşınan paketiniz adresiniz neresi olursa olsun kısa zaman içinde yani en geç iki iş günü sonunda elinize ulaşmış olur. Kargo hareketlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bileşenleri ve Kullanımı

Bitkisel bileşenler ile oluşturulan ürün kullanımı basittir. 12 adet olarak size ulaşan ürünün her biri 5 ml olarak paketlenmiştir. Bölge üstüne boşaltılan ürün yuvarlak hareketler ile masaj yapılarak yedirilebilir.

Güncel Fiyatlar

1 kutu Bomb Size Serum ( 1 * 12 adet ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Bomb Size Serum ( 2 * 12 adet ) 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Bomb Size Serum ( 3 * 12 adet ) 199 tl + ücretsiz kargo, 4 kutu Bomb Size Serum ( 4 * 12 adet ) 249 tl + ücretsiz kargodur.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir