Vatandaşın isteği yerine getiriliyor

21 Aralık 2016 Çarşamba, 13:40

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Aşık Veysel Caddesi’ndeki vatandaşların talebine duyarsız kalmayarak, mevcut cadde üzerinde kilit parke taşı ve iki taraflı kaldırım döşemesine başladı. Vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanan çalışmaların ardından Aşık Veysel Caddesi hem modern bir görünüme kavuşacak, hem de kullanışlı hale gelecek.
Şehrin hemen hemen her noktasında bir çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı’nın Aşık Veysel Caddesi’nde kilit parke taşı ve iki taraflı kaldırım döşemesine başladı. Hummalı bir şekilde yürütülen çalışmaları inceleyen Saruhanlı Koordinatör Vekili Doğan Ensivri, “Aşık Veysel Caddesindeki vatandaşlarımızın talebi üzerine harekete geçerek mevcut caddede çalışmalara başladık. Hummalı bir şekilde yürütülen kilit parke taşı ve kaldırım döşemesi ile vatandaşlar kısa süre içerisinde modern bir caddeye kavuşacaktır” dedi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Manisalıların daha huzurlu ve mutlu olmaları amacıyla il genelinde çalışmalarını sürdürdüğünü de belirten Ensivri, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde bir yandan dev yatırımları hayata geçirirken bir yandan vatandaşlarımızın talep ettiği hizmetlere duyarsız kalmıyoruz. Bu anlamda da Aşık Veysel Caddesi’nde vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için yapılan çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir