Turgutlu Kaymakamı göreve başladı

24 Temmuz 2015 Cuma, 14:09

TURGUTLU Kaymakamı olarak görevine başlayan Uğur Turan, kendisini karşılayanlarla tek tek tokalaşarak, “Huzurun kentinde huzura katkıda bulunmaya geldim” dedi.

Manisa’nın Turgutlu İlçesi kaymakamlığına atanan Uğur Turan, bugün sabah saatlerinde geldiği Kaymakamlık binasında törenle karşılandı. MHP’li Turgutlu Beldiye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Esendemir ve daire müdürlerinin de bulunduğu karşılama töreninde konuşan Turan, “Mübarek cuma günü başladığımız bu görevde ağır sorumluğumuzun farkındayım. Benden önce Turgutlu’da görev yapmış Nazmi Günlü’yü unutmuyorum. Ona Manavgat Kaymakamlığı görevinde başarılar diliyorum. Biz bir aileyiz. Atama haberini aldığımda çok mutlu oldum ve gurur duydum. Aşkla, şevkle geldim. Huzurun kentinde huzura katkıda bulunmaya geldim. Tek vücut olacağız, elele, omuz omuza hizmet vereceğiz” dedi.

TURGUTLU KAYMAKAMI OLARAK GOREVINE BASLAYAN UGUR TURAN, KENDISINI KARSILAYANLARLA TEK TEK TOKALASARAK, "HUZURUN KENTINDE HUZURA KATKIDA BULUNMAYA GELDIM" DEDI. (FOTO: DOGAN CIZMECI / TURGUTLU, DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir