SELENDİ KAYMAKAMI MEŞELİ İLÇEYE VEDA ETTİ

05 Aralık 2015 Cumartesi, 12:32

Manisa’nın Selendi ilçesine geldiği günden itibaren 14 ay boyunca başarılı bir şekilde görev yapan ve stajyer kaymakamlık görevini tamamlamak üzere Ankara’ya giden Selendi Kaymakamı Hasan Meşeli ilçeye veda etti.
Selendi’de her alanda yapmış olduğu çalışmalar ile vatandaşların gönlünde taht kuran Selendi Kaymakamı Hasan Meşeli’nin Ankara’ya girmesi nedeniyle bir uğurlama programı düzenlendi. Programa daire amirleri, AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer ve vatandaşlar katıldı. Duygusal anların yaşandığı uğurlamada Kaymakam Hasan Meşeli, kendisini bir Selendili olarak gördüğünü ve Selendi’yi unutmayacağının altını çizerek, “Ben inanıyorum ki Selendi’de Selendililer ile yürekten konuştuk. Çünkü en sağlam köprü yürek köprüleri, gönül köprüleri. Ben şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim, Selendi benim ilk göz ağrım. 14 ay boyunca görev yaptım gerçekten etkilendim. İnsanları saygılı ve samimi. Hayat hikayemiz burada başladı. Belki sizlerle başlamadı ama inanın bundan sonra sizlerle beraber devam edecek.” diyerek kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek vedalaşarak ilçeden ayrıldı.

SELENDİ’DE HER ALANDA YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR İLE VATANDAŞLARIN GÖNLÜNDE TAHT KURAN SELENDİ KAYMAKAMI HASAN MEŞELİ'NİN ANKARA'YA GİRMESİ NEDENİYLE BİR UĞURLAMA PROGRAMI DÜZENLENDİ. (ADEM ÇAKIR/MANİSA-İHA)

MANİSA'NIN SELENDİ İLÇESİNE GELDİĞİ GÜNDEN İTİBAREN 14 AY BOYUNCA BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GÖREV YAPAN VE STAJYER KAYMAKAMLIK GÖREVİNİ TAMAMLAMAK ÜZERE ANKARA'YA GİDEN SELENDİ KAYMAKAMI HASAN MEŞELİ İLÇEYE VEDA ETTİ. (ADEM ÇAKIR/MANİSA-İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir