SALİHLİ TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN VALİ BEKTAŞ’A ZİYARET

28 Ağustos 2014 Perşembe, 20:28

SALİHLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI VALİ BEKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel ve Oda Meclis Üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’a hoş geldin ziyaretinde bulundular.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel ziyarette “Toplam 3 bin 100 üyemiz var. Manisa’dan sonra en büyük odayız. 2013 yılında yapılan seçimlerde göreve geldik. Odamızı ortak akılla yönetiyoruz,konuşan bir meclisimiz var. Üyelerimizin sorunları,  sektörün sorunları ile ilgilendiğimiz kadar Salihli’nin eğitimi ile de ilgileniyoruz. Özellikle Üniversiteye çok büyük destekler veriyoruz. En son Fakülte binamız yarım kalmıştı.Bizler göreve geldikten sonra Ankara’ya giderek Milletvekillerimizle birlikte bir toplantı yaptık. Mecliste,  Özel idareden 400 bin lira hibe paranın bize çıkarılmasını sağladılar. 675 bin lirada Ticaret ve Sanayi Odamız verdi,  350 bin lira esnaf kefaletimiz verdi. Böylece Fakülte binasını yaklaşık bir ay sonra bitirme aşamasına getirdik. Bittiğinde Fakülte binasını Üniversitemize devredeceğiz. Ayrıca  Rahmetli Başkanımız Talat Zurnacı adına Talat Zurnacı Sağlık Meslek Lisesi yaptırdık. Geçtiğimiz Mart ayında onunda açılışını yaptık” dedi.

Vali Erdoğan Bektaşta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Salihli’ye ve Salihli eğitimine verdiğiniz bu hizmetler için sizleri tebrik ediyorum, sizlere bu hizmetler için teşekkür ediyorum, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir