Salihli Emniyet’te Taşcı Dönemi

17 Temmuz 2014 Perşembe, 22:16

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nden Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Mehmet Taşcı, görevine başladı.

Salihli İlçe Emniyet Müdürü Erkan Taş’ın Ardahan’a atanmasının ardından Manisa Asayiş Şube Müdürlüğü’nden Salihli Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Taşcı göreve başladı.

“Salihli’nin huzur ve güvenini sağlamak”

Salihli halkının huzur ve güvenini sağlamak için gece gündüz çalışacaklarını vurgulayan İlçe Emniyet Müdürü Taşcı “Öncelikle Salihli’ye hizmet için geldim. Emniyet Müdürlüğü olarak trafikte amacımız sürekli uygulama yaparak halka ceza kesmek değil, halkın güvenliği için trafik konularında daha iyi standartlara ulaştırmaktır. Bu standartlara da yalnız Emniyet Müdürlüğü olarak değil bir çok alanda halkla ortak hareket ederek ulaşabileceğimizin farkındayız” dedi.

Birçok yerde görev yaptı

Tunceli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manisa Asayiş Şube Müdürlüğü başta olmak üzere birçok yerde görev yapan Mehmet Taşcı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

İlk ziyaret Sektör’den

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanarak, göreve başlayan Mehmet Taşcı’ya ilk ziyareti ise Salihli Sektör Gazetesi muhabirleri, Emre Saçlı, Cemal Güzelyurt ve Behzat Akcan gerçekleştirdi. Ziyarette Saçlı, Güzelyurt ve Akcan, Taşcı’ya görevinde başarılar diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.