MANİSA’DA EPİLEPSİ HASTASI KADIN 4 GÜNDÜR KAYIP

20 Ekim 2014 Pazartesi, 14:57

MANİSA’nın Kula İlçesi’nde epilepsi hastası evli 2 çocuk annesi 30 yaşındaki Hasibe Baykal, 4 gündür kayıp. Geçen Perşembe günü komşusuna gittiğini söyleyip ayrıldığı evine bir daha dönmeyen Hasibe Baykal’ın eşi 49 yaşındaki Kamis Baykal, eşinin hayatından endişe ettiklerini belirterek bir an önce bulunması için yardım istedi.

Kula İlçesi Şehit Er Mehmet Sarı Mahallesi’nde oturan Hasibe Baykal, geçen perşembe günü, komşularına gideceğini söyleyip evden ayrıldı. Geç saat olmasına rağmen eve dönmeyen epilepsi hastası kadının eşi Kamis Baykal, eşinin gitmiş olabileceği yerlere baktı ancak bir sonuç elde edemedi. Bunun üzerine Baykal, durumu polis ve jandarmaya bildirip yardım istedi.

Aramalara rağmen bulunamayan talihsiz kadının eşi Kamis Baykal, “Eşimin kendi isteğiyle gittiği zannetmiyorum, herhangi bir düşmanımız da yok, ama hayatından endişe ediyorum. Kızım sürekli annesini soruyor, nerede olduğunu bilmediğim için bir yanıt veremiyorum, ben sustukça çocuklarım ağlıyor” diye konuştu. Çocuklarıyla zor durumda olduklarını aktaran Kamis Baykal, eşinin biran önce bulunmasını istedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir